تبیان، دستیار زندگی
" فردا از امیر رضا خادم تجلیل می شود ." روابط عمومی فدراسیون کشتی اعلام کرد : امور مربوط به واگذاری خودروهای درخواستی فدراسیون کشتی برای مربیان و کادر فدراسیون کشتی در مسابقات جهانی تهران ، در طی جلسه ای با حضور رئ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخباری از کشتی ایران

" فردا از امیر رضا خادم تجلیل می شود ."

روابط عمومی فدراسیون کشتی اعلام کرد : امور مربوط به واگذاری خودروهای درخواستی فدراسیون کشتی برای مربیان و کادر فدراسیون کشتی در مسابقات جهانی تهران ، در طی جلسه ای با حضور رئیس ، معاون سازمان و سرپرست فدراسیون مشخص و هماهنگ شد . در این جلسه مهر علیزاده دستور پرداخت( 200000000) ریال جهت تشویق کادر فدراسیون و مربیان تیم ملی را به جای درخواست فوق صادر نموده و در مراسم تجلیل از امیر رضا خادم اهداء خواهد شد . همچنین روز سه شنبه از خادم تجلیل بعمل می آید و یک دستگاه خودروی سمند از طرف مهر علیزاده به وی اهدا می شود.

"طالقانی قول زیارت مکه مکرمه را به رضا زاده داد . "

سرپرست فدراسیون کشتی قول داد زمینه سفر حسین رضا زاده دارنده مدال طلایی 72 دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان به مکه مکرمه را مهیا سازد . طالقانی گفت: این دلاور کشورمان برای بلند کردن وزنه های سنگین از مولای خود(ابوالفضل العباس ) مدد می جست که این امر قابل ستایش است . وی ضمن ارج نهادن به زحمات پهلوان پهلوانان ایران اظهار داشت: برای تقدیر از این قهرمان ملی من به نوبه خود زمینه سفر زیارتی رضا زاده را به مکه مکرمه مهیا خواهم کرد .

"رنگرز و حاجی زاده برترین های کشتی جهان در سال 2002"

حسن رنگرز و حاجی زاده به عنوان برترین های کشتی آزاد و فرنگی جهان در سال 2002 برگزیده شدند . فدراسیون جهانی کشتی(فیلا) با ارسال پیام تبریکی به فدراسیون کشتی کشورمان ، برترین های کشتی جهان در سال 2002 را معرفی کرد . بر این اساس خانم ( آسوری یوشیدا ) از ژاپن به عنوان بهترین کشتی گیر زن در سال 2002 انتخاب شد .

"خسته نباشید به عفراتی"

هفته گذشته امیر عفراتی نایب رئیس فدراسیون کشتی استعفای خود را تقدیم محمدرضا طالقانی کرد ، ولی در استعفاء نامه خود ضمن تبریک حضور مجدد طالقانی در فدراسیون کشتی گفت: بر اساس وظیفه ، برخود لازم می دانم بدون هیچگونه توقعی دست جنابعالی را در انتخاب کادر محترم مدیریتی و اجرائی باز بگذارم ، تا بتوانید افرادی اصلح را در این شرایط انتخاب نمائید . به هر شکل اگر چه امیر عفراتی هم مانند امیر خادم از کشتی جدا شد ، اما از نگاه ما وی هر گز از خانواده کشتی جدا نخواهد شد . امیر عفراتی متعلق به کشتی است و هرگز زحمات 17 ماهه وی در فدراسیون کشتی از یادها نخواهد رفت . به همین دلیل به عفراتی خسته نباشید می گوئیم و برای او آرزوی مؤفقیت داریم .

" تلاش برای رفع مشکلات کشتی خراسان ، عیادت طالقانی از پهلوان وفادار "

محمد رضا طالقانی سرپرست فدراسیون کشتی اواخر هفته جاری به مشهد مقدس سفر می کند. بنابر اعلام فدراسیون کشتی وی روز پنجشنبه همین هفته عازم شهرستان مشهد شده و در ابتدا با حضور در منزل پهلوان وفادار، از ایشان عیادت خواهد کرد. سپس با مسئولان تربیت بدنی و کشتی استان خراسان نیز  نشستی خواهد داشت تا مشکلات آنان را بررسی و رفع نماید .

"هادی عامل برترین گزارشگر سال کشتی شد . "

هفته گذشته طی مراسمی از سوی شبکه سوم سیما ، برگزیدگان این شبکه انتخاب شدند که هادی عامل مفسر و کارشناس کشتی کشورمان به عنوان برترین گزارشگر سال کشتی انتخاب شد .

" قول مساعدت طالقانی به علیرضا دبیر"

کلیه هزینه های مربوط به درمان علیرضا دبیر، قهرمان جهان و المپیک توسط فدراسیون کشتی تأمین می گردد. فدراسیون کشتی با صدور بیانه ای اعلام کرد: دبیر و طالقانی ( سرپرست فدراسیون) با یکدیگر دیدار و گفت و گو کرده اند . در این دیدار دبیر ضمن ابراز خرسندی از پذیرش مسئولیت سرپرستی فدراسیون کشتی توسط طالقانی به بیان مشکلات خود پرداخته و خواستار اقدام در خصوص مصدومیت خود شد، که در این مورد طالقانی قول تأمین کلیه هزینه های مربوط به معالجه را به او داده و آرزوی سلامتی و بازگشتی دوباره و موفق را برای او داشته است .

علیرضا نواده بابائی