تبیان، دستیار زندگی
ت رونالدو مهاجم برزیلی تیم رئال مادرید اسپانیا که عصر سه شنبه با به ثمر رساندن اولین گل ، زمینه قهرمانی رئال را در جام بین قاره ای باشگاههای جهان فراهم کرد ، به خبرنگاران گفت از کسب این جام بسیار خوشحال است . رونالدو از اینکه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونالدو: یوکوهاما ورزشگاه من است

رونالدو مهاجم برزیلی تیم رئال مادرید اسپانیا که عصر سه شنبه با به ثمر رساندن اولین گل ، زمینه قهرمانی رئال را در جام بین قاره ای باشگاههای جهان فراهم کرد ، به خبرنگاران گفت از کسب این جام بسیار خوشحال است .
رونالدو از اینکه توانسته است بار دیگر در ورزشگاه یوکوهاما ژاپن جام دیگری را فتح کند ابراز خرسندی کرد و ادامه داد : این ورزشگاه برای من خوش یمن است . او گفت: کسب این جام برای رئال مادرید از اهمیت خاصی برخوردار است ، چرا که این موفقیت همزمان با یکصدمین سال تأسیس رئال مادرید به دست آمد .

رونالدو ابراز امیدواری کرد همراه با تیم رئال بتواند در فصل جاری فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود و سال آینده هم در جام بین قاره ای شرکت کند . اضافه می کنیم که در دیدار پایانی جام بین قاره ای باشگاههای جهان رئال مادرید موفق شد با دو گل المپیااسانسیون پاراگوئه را شکست دهد و فاتح باشگاههای جهان شود .

"مصاحبه با کوروش باقری دارنده مدال برنز بازیهای جهان وزنه برداری لهستان"

ملی پوش دسته 94 کیلویی تیم وزنه برداری ایران ، قهرمان سال قبل جهان و صاحب مدال برنز مسابقات اخیر لهستان که در لحظات حساس نبرد و مسابقه حسین رضا زاده وظیفه هدایت و روحیه دادن را به رضا زاده بر عهده داشت، عنوان کرد: با تمرینات مستمر می توان 8سهمیه وزنه بردای ایران را در بازیهای المپیک 2004 آتن تضمین نمود. او تأکید کرد: مسلماً فدراسیون وزنه برداری با یک برنامه ریزی مدون واز پیش طراحی شده ، می بایست وزنه برداران کشورمان را برای حضور در رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان در ونکوور کانادا آماده سازد تا آنان بتوانند جواز حضور یونان را بگیرند .