تبیان، دستیار زندگی
کند ." خداداد : ابرام چرخی هم می خواهد کاندیدای فدراسیون شود . خداداد عزیزی در برنامه 90 اعلام کرد بهتر است کادر فنی تیم ملی ، میدان را به جوانترها بدهد چرا که او در حال حاضر کارآیی سابق را ندارد و تقریباً یکسال دیگر ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"خداداد عزیزی ، با مزه فوتبال ایران باز مزه پرانی می کند ."

خداداد : ابرام چرخی هم می خواهد کاندیدای فدراسیون شود .

خداداد عزیزی در برنامه 90 اعلام کرد بهتر است کادر فنی تیم ملی ، میدان را به جوانترها بدهد چرا که او در حال حاضر کارآیی سابق را ندارد و تقریباً یکسال دیگر بدرد فوتبال ایران می خورد ، بنابراین معتقد است اگر قرار است تیم ایران برای جام جهانی 2006 آماده شود، دیگر جای او که35 ساله می شود نیست. بهتر است در تیم ملی جوانگرایی شود، البته با احترام به مربیان تیم ملی ، اگر مرا دعوت کنند ، نزد آقای برانکو خواهم رفت و از او پوزش می طلبم .

خداداد ؛ حماسه ساز ملبورن در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: کاندید شدن مهم نیست ، چون همین چند روز پیش همین ابرام چرخی می گفت من هم می خواهم کاندید شود ( می خندد) مهم این است که رای دهندگان فردی که فوتبالی باشد و به درد فوتبال بخورد، درست مثل مصطفوی را انتخاب کنند. وی افزود: در نظرات و سخنان مردم می دیدم اکثراً موافق مصطفوی هستند، چون وی دارای کارنامه است و بدون قدرت سیاسی ، پول و حامی تیم ملی را به جام جهانی برد، حال اگر در فدراسیون فوتبال و فیفا نفوذ داشت به زرنگی و درایت خودش بر می گردد. مصطفوی فوتبالی بود و می دانست فوتبالیست در ماه مبارک رمضان نمی تواند فوتبال بازی کند، اما اکنون قبل از افطار باید برویم 90 دقیقه بدویم . مسلماً کیفیت کار و نیروی بدنی مان تحلیل می یابد ، آخر سؤال من این است مگر فوتبال باید نسبت به دین ارجعیت داشته باشد ؟

عزیزی ادامه داد: تیم پاس کم کم به شرایط آرمانی نزدیک می شود . امیدوارم با تلاش کل مجموعه پاس، این تیم ریشه دار و قدیمی به جایگاه خوبی دست پیدا کند ، هر چند که طی هفته های اخیر بدشانسی و زمینهای بد و تحلیل رفتن نیروی جسمانی بچه ها که اکثراً روزه بودند، باعث شد نتوانیم امتیازات لازم را جمع آوری کنیم.