تبیان، دستیار زندگی
درسرویس جدید تبیان که از طریق منوی خدمات سایت در دسترس است کاربران تایید نهایی تبیان میتوانند روزانه 3 پیام کوتاه فارسی به تلفنهای همراه ( تمام اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل یا تالیا) بفرستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سرویس جدید در سایت تبیان

ارسال پیامک (SMS)  توسط سایـت تبیان

پیامک

ضمن سلام و عرض ادب خدمت تمام تبیانی های  گرامی ،

پیرو قولهایی که در خصوص سرویسهای جدید در سایت تبیان به شما داده بودیم ، به لطف یزدان و بچه ها !! سرویس ارسال پیامک (یا همان اس.ام.اس فرنگی ها) بصورت آزمایشی راه اندازی شد.

در این سرویس که از طریق منوی خدمات سایت در دسترس است کاربران تایید نهایی تبیان میتوانند روزانه 3 پیام کوتاه فارسی به تلفنهای همراه ( تمام اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل یا تالیا) بفرستند.

به جهت رعایت مسائل حقوقی این امر ، این سرویس به اعضایی که با احراز هویت حقیقی از طریق مدارک شناسایی ، نزد تبیان تایید نهایی شده اند ارائه میشود.

در استفاده از این سرویس همچنین قوانینی وجود دارد که عبارتند از :

- در انتهای هر پیام کوتاه نام و نام خانوادگی شخص فرستنده ( متناسب با مشخصات شناسنامه ای که به تبیان فرستاده اند) ذکر میگردد

- حداکثر هر پیام کوتاه ، به همراه نام و نام خانوادگی حداکثر 70 کاراکتر میباشد

- به ازای ارسال هر پیام کوتاه یک امتیاز از کاربر کسر میشود.

بد نیست بدانید این سرویس در ادامه بطور کامل تری گسترش پیدا میکند و میتوانید منتظر خدمات جذابی در زمینه پیام کوتاه و سرویسهای تلفن همراه، در آینده ای نزدیک از سایت تبیان باشید.

جهت دسترسی به صفحه ارسال پیامک اینجا را کلیک کنید.


توجه ، توجه !

با توجه به درخواست و نظراتی که در پایین همین مطلب میبینید، تغییراتی در قواعد ارسال پیامک در سایت تبیان ایجاد شده که به قرار زیر است :

- تعداد کاراکترهای مجاز هر بار ارسال پیامک از 70 کاراکتر به  130 کاراکتر افزایش پیدا کرده است.

- تعداد پیامک های مجاز در هر روز 2 پیامک میباشد

- همچنان به ازای هر پیامک یک امتیاز از کاربران کسر میشود

- فعلا همین !