وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سید محمد خاتمی در مراسم تقدیراز خادمان قرآن کریم با اشاره به اینکه قرآن کتاب هدایت است و انسان نیاز به هدایت دارد گفت : هدایت در جایی است که حرکتی باشد . در مورد سکون و ثبات هدایت معنا ندارد ، هدایت راه پیمودن است ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سایت تبیان ، خادم قرآن کریم

سید محمد خاتمی در مراسم تقدیراز خادمان قرآن کریم با اشاره به اینکه قرآن کتاب هدایت است و انسان نیاز به هدایت دارد گفت : هدایت در جایی است که حرکتی باشد . در مورد سکون و ثبات هدایت معنا ندارد ، هدایت راه پیمودن است و جهت را نشان می دهد و جهت و راه برای کسی است که در حرکت است و این حرکت می تواند به سوی کمال باشد که مشمول هدایت قرآنی قراربگیرد و نیز به سقوط و انحطاط بینجامد.

وی افزود : قرآن کتاب هدایت انسانهاست و انسان چون موجود ممتازی است ، خداوند نیز هدایت ویژه و ممتازی در میان همه کائنات برای او قرار داده است .

در این مراسم آیت الله مکارم شیرازی، علامه حسن مصطفوی، سید محسن ضیا آبادی، فضل الله نیک آئین ، زهرا روستا ، محمد رنجبر، سازمان اوقاف و امور خیریه، استاد حسین لرزاده، احمد عبدالرضایی، مجتبی راعی ، دکتر حسن کریمی، مهندس حمید یوسفی، مرتضی واعظ جوادی، رحیم اعتمادی، پروفسور احمد عبدالعال و حجةالاسلام و المسلمین خاموشی به عنوان خادمان برگزیده قرآنی معرفی و تقدیر شدند .

دکتر سید مهدی خاموشی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی لوح تقدیر خود را به جهت سایت قرآنی تبیان در حوزه پژوهشی مولتی مدیا از رئیس جمهور دریافت نمودند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین