سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رسپولیس شنبه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یك روز تاخیر و در حال و هوای خاصی برگزار شد. در این روز تماشاگران زیادی برای استقبال از مربی آلمانی تیمشان به ورزشگاه كار گران آمدند. زوبل، منظم تر از پروین ساعت15/16 دقیقه آرش فرز...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برق زوبل همه را گرفت!

گزارشی از تمرین پرسپولیس


شنبه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یك روز تاخیر و در حال و هوای خاصی برگزار شد. در این روز تماشاگران زیادی برای استقبال از مربی آلمانی تیمشان به ورزشگاه كار گران آمدند.

زوبل، منظم تر از پروین

ساعت15/16 دقیقه آرش فرزین، محمدرضا فاضلی و رایتر زوبل با ماكسیما ی سفیدرنگ وارد كارگران شدند كه این مربی آلمانی حسابی مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت. علی پروین كه همیشه به عنوان اولین نفر در تمرین حاضر می شد این بار با 10 دقیقه تاخیر نسبت به زوبل به كارگران آمد تا مشخص شود این مربی آلمانی بسیار دقیق و منظم است.

جلسه معارفه بدون حضور خبرنگاران

ساعت 30/16 دقیقه جلسه معارفه راینر زوبل و بازیكنان پرسپولیس در رختكن كارگران برگزار شد كه عكاسان اجازه یافتند چند دقیقه ای از این جلسه عكس بگیرند اما باز هم خبرنگاران در روز خبرنگار مورد بی مهری قرار گرفتند و به جایگاه خبرنگاران منتقل شدند.

حضور بانوان

15نفر از بانوان هوادار پرسپولیس زحمت رفتن به كارگران را به جان خریدند اما مسئولان این ورزشگاه به آنها اجازه ورود به داخل ورزشگاه را ندادند و آنها مجبور شدند از پشت ترده ها تمرین تیم مورد علاقه خود را تماشا كنند.

زوبل كار خود را آغاز كرد

راینر زوبل، اولین نفری بود كه از رختكن بیرون آمد و پای به چمن ورزشگاه گذاشت و مابقی نیز پشت سر او وارد زمین شدند تا تمرین پرسپولیس رسماً از ساعت 17 آغاز شود.

پرسپولیسی ها بی انضباط هستند!

در ابتدای تمرین زوبل از بازیكنان در خواست كرد به طور منظم در یك خط قرار بگیرند و خود را آماده دویدن كنند كه ناگهان این مربی آلمانی از كوره در رفت و با فریاد به بازیكنان گفت: شما چقدر بی انضباط هستید؟ حتی ایستادن در یك صف به صورت منظم را بلد نیستید!

فینال جام ملتها در كارگران

بازی فینال جام ملت های آسیا میان دو تیم ژاپن و چین به طور مستقیم از بلندگوی ورزشگاه كارگران پخش شد و هنگامی كه سعد كمیل كویتی سوت پایان این دیدار را به صدا در آورد، هواداران پرسپولیس ابراز خوشحالی كردند.

تراپاتونی در كارگران!

ظاهراً راینر زوبل آلمانی علاقه زیادی به جیوانی تراپاتونی دارد. او دیروز با تیپی همانند تراپ بر سر تمرین حاضر شد و مثل او هم با یك دست سوت می زد تا نشان دهد چقدر با تراپاتونی شباهت دارد!

علاقه زوبل به قباخلو

مقداد قباخلو، مهاجم جوان پرسپولیس كه موهای خود را زرد رنگ كرده شدیداً مورد توجه زوبل قرار گرفت و این مربی آلمانی فكر كرد او خارجی است و به خاطر همرنگ بودن موهای قباخلو با موهایش او را به عنوان سرگروه و تمرین دهنده انتخاب كرد و بازیكنان مجبور شدند طبق نظر قباخلو تمرین كنند.

مسئولان نیامدند

بر خلاف شنیده ها مبنی بر حضور اعضای باشگاه پرسپولیس در این تمرین، هیچكدام از آنها خود را به كارگران نرساندند و محمود خوردبین هم با تاخیر آمد.

ناراحتی زوبل

اولین تمرینی كه بازیكنان به دستور زوبل آن را انجام دادند به پرتاب اوت مربوط شد كه باز هم این تمرین باعث گردید زوبل عصبی شود و با داد و فریاد بگوید: مگر شماها زور ندارید كه مثل دخترها اوت پرتاب می كنید؟

شعار علیه بگوویچ

اخلاق و رفتار زوبل آلمانی بسیار مورد  توجه پرسپولیسی ها قرار گرفت و به همین دلیل آنها روز گذشته تا توانستند علیه وینگو بگوویچ شعار دادند و به تشویق زوبل پرداختند.

تساوی قرمز و نارنجی

به این دلیل كه زوبل شناخت كافی از بازیكنان پرسیولیس ندارد روز گذشته بازی دستگرمی فوتبال را در سه وقت 30 دقیقه ای در نظر گرفت كه در پایان دو تیم قرمز و نارنجی به تساوی 2 بر2 دست یافتند.

برق زوبل، قلیچ را هم گرفت

هنگامی كه نیمه اول بازی تمام شد، وحید قلیچ هم به كار گران آمد و به مربی آلمانی پرسپولیس معرفی شد. وحید قلیچ سریعاً نزدیك یكی از دروازه ها رفت و نكات لازم را به دروازه بانهای تیم گوشزد می كرد كه باز هم زوبل عصبی شد و با فریاد به قلیچ تذكر داد در موقع تمرین حق حرف زدن با گلرها را ندارد كه این مساله باعث ناراحتی قلیچ شد و تا آخر تمرین گوشه ای ایستاد و با ناراحتی تمرین را تماشا كرد.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین