تبیان، دستیار زندگی
ه مناسبت فرا رسیدن زادروز حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام، به 8نظربرگزیده مشتمل بر خاطره انگیزترین زیارت شما از بارگاه قدسی این امام همام جوایزی اهدا خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خاطرات شما را قاب می گیریم!

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا!

السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقرا...

السلام علیک ایها الصدیق الشهید...

سلام بر تو ای نور خدا در ظلمت وحشتناک زمین! سلام بر تو ای استن استوار دین! سلام بر تو این چشمه ی یقین! سلام بر تو ای آیت مبین!

سلام بر تو ای حِصن حصین! سلام بر تو ای شور آفرین! سلام بر تو ای وارث آدم، وارث نوح، وارث ابراهیم! سلام بر تو ای وارث موسای کلیم!

...از آن زمان که تو در نیشابور سر از کجاوه برون آوردی و به کرشمه ای آتش شوق بر جگر سوخته ی خلایق عاشق زدی و صلای توحید سردادی و آن را مأمن و پناهگاه محکم و خدشه ناپذیر خواندی و راز ورود به این قلعه را فاش کردی که تویی؛ از آن زمان، ما خورشید ولایت تو را در سرزمین قلبهای خویش همیشه در کار طلوع یافتیم و حیات را بی حضور تو در سرزمین خویش ناممکن فهمیدیم.

عشق ما به این خاک، تنها از این روست که تو در آن آرمیده ای و پیوند ناگسستنی دل ما به این فضای ملکوتی از این جهت، که تو در آن تنفس می کنی و رایحه ی شوق آفرین تو در آن می پیچد...

فرا رسیدن سالروز شهادت هشتمین ستاره سپهر سروری و سیادت، تجسم رأفت و رأفت مجسم، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام، بهانه ایست تا با تصویر خاطره انگیزترین زیارت خود از بارگاه قدسی این امام همام، ریسمان دلهای رهگذران را از قاب این پنجره به دستگیره های پنجره فولاد امام رضا علیه السلام گره بزنید.

ملاحظه:

    • لطفا خاطرات خود را به اختصار در بخش نظرات عمومی ذیل نوشتار حاضر منعکس نمایید.
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.