تبیان، دستیار زندگی
ن کرد." در روز سه شنبه 12 آذر از هفته 5 لیگ برتر یک دیدار باقی مانده برگزار شد و در آن دو تیم استقلال تهران و ملوان به مصاف یکدیگر رفتند که پایان آن نتیجه سه بر صفر به سود استقلال را در برداشت. دو گل از احمد مؤمن زاده مه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"در دیدار عقب افتاده لیگ برتر استقلال عقب ماندگی را جبران کرد."

در روز سه شنبه 12 آذر از هفته 5 لیگ برتر یک دیدار باقی مانده برگزار شد و در آن دو تیم استقلال تهران و ملوان به مصاف یکدیگر رفتند که پایان آن نتیجه سه بر صفر به سود استقلال را در برداشت.

دو گل از احمد مؤمن زاده مهاجم گل نزن این تیم و یک گل از فراز فاطمی استقلال را به رده پنجم جدول لیگ برتر آورد.

در این دیدار که در ورزشگاه تختی تهران و با حضور 4 هزار نفر تماشاگردر یک هوای نسبتاً سرد برگزارمی شد پای مهاجم گلنزن و طلسم شده این تیم به گل باز شد و پس از مدتها برای استقلال گلزنی کرد تا گرمای خاصی را به اردوی استقلال باز گرداند .

حاشیه دیدار استقلال - ملوان

گلها: دقایق(50 و 88) احمد مؤمن زاده، (دقیقه 54) فراز فاطمی.

اخطاریها: یدالله اکبری و مؤمن زاده( استقلال) ، محمد همرنگ – عشوری زاد- فریس(ملوان).

کادر و تیم داوری: عرب براقی – خرم آبادی- حمید ثابت

ناظر داوری: ابراهیم میزرا بیگی.

بهترین بازیکن: مؤمن زاده( استقلال)، پژمان نوری( ملوان)

گزارشگر: عادل فردوسی پور.

استقلالیها به هنگام ورود به زمین قاب عکس مرحوم حسن نیکبخت ( تارزان) بوقچی قدیمی خود را در دست گرفته و با خانواده وی ابراز همدردی کردند .

ستار همدانی بازیکن خارج از لیست استقلال ، بازی را از جایگاه ورزشگاه تختی دید.

نفرات آماده استقلال: زرینچه- اکبرپور- مؤمن زاده.

"مصاحبه استقلال جوان با احمد مؤمن زاده گلزن بازی استقلال – ملوان."

احمد مؤمن زاده از این بابت خوشحال به نظر می رسید وی درباره این دیدار به روزنامه استقلال جوان گفت: بازی خوبی بود ما موقعیتهای بسیار زیادی داشتیم اما تنها سه گل زدیم . وی ادامه داد: ملوان فقط دفاع می کرد و حرفی برای گفتن نداشت به هر حال ما انتقام سال گذشته را از ملوان گرفتیم یعنی به وعده خود وفا کردیم .

مؤمن زاده درباره گلهایی که به ثمر رساند گفت: این گلها حاصل تلاش بچه ها بود که فقط توسط من به دست آمد و من نیز از اینکه برای استقلال گلزنی کرده ام خوشحالم و ازاینکه توانستم جواب محبت هواداران را که در آن سرما به ورزشگاه آمده بودند تا حدودی داشته باشم در ضمن امیدوارم باز هم گلزنی کنم .