تبیان، دستیار زندگی
محمدحسین صفار هرندی با تقدیر از دست‌اندرکاران برنامه تلویزیونی شب آفتابی از این برنامه به عنوان یک مدل و الگویی برای هنرمندان متعهد و راهکاری برای نجات هنر یاد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه "شب آفتابی" الگویی برای هنر متعهد است

صفار هرندی

محمدحسین صفار هرندی با تقدیر از دست‌اندرکاران برنامه تلویزیونی "شب آفتابی" از این برنامه به عنوان یک مدل و الگویی برای هنرمندان متعهد و راهکاری برای نجات هنر یاد کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع دست‌اندرکاران برنامه "شب آفتابی" با اشاره به استقبال گسترده اقشار مختلف مردم از این برنامه و تاثیرگذاری آن بر مخاطب گفت: این برنامه می‌تواند معبری به سمت هنری باشد که جامعه به دنبال آن است.

او اظهار داشت: برنامه "شب آفتابی" علاوه بر تاثیرگذاری بر بینندگان و مخاطبان تولیدکنندگان برنامه‌های هنری، نمایشی و سینمایی را نیز به رمزگشایی عوامل موفقیت و جذابیت نهفته در این برنامه وادار می‌سازد. به گفته صفار هرندی اجرای این برنامه در شب‌های ماه مبارک رمضان و بهار قرآن توانست عواطف و احساسات  مردم را هر چه بیشتر با خدا و معارف دینی پیوند دهد.

محمدحسین صفار هرندی با تقدیر از دست‌اندرکاران برنامه تلویزیونی "شب آفتابی" از این برنامه به عنوان یک مدل و الگویی برای هنرمندان متعهد و راهکاری برای نجات هنر یاد کرد.

وزیر ارشاد حمایت از این برنامه را مورد تاکید قرار داد و گفت: با تشکیل دبیرخانه دائمی این برنامه باید در طول سال و در فصول مختلف متناسب با شرایط استان‌های کشور اجرا شود.

پیش از سخنان وزیر، محمد علی خواجه‌پیری دبیر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قران کریم گزارشی از روند اجرای برنامه" شب آفتابی" در طول برپایی نمایشگاه قرآن ارایه کرد. بهزاد بهزادپور کارگردان این برنامه نیز با ارائه گزارشی از نحوه برپایی برنامه گفت: آقای صفار هرندی تنها دولتمردی بود که از "شب آفتابی" حمایت کرد.

برنامه "شب آفتابی" یکی از برنامه‌های اصلی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بود که با همکاری سپاه پاسداران در شب‌های ماه مبارک رمضان اجرا شد.

منبع : مهر