سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ششمین نشست کمیسیون کودک و نوجوان شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور جمعی از کارشناسان کتاب کودک و شاعران و نویسندگان این حوزه، امروز در محل این شورا برگزار می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

تشکیل جلسه اعضاي کميسيون کودک شوراي عالي انقلاب فرهنگي

  

تشکیل جلسه، اعضای کمیسیون، کودک، شورای عالی انقلاب فرهنگی

ششمين نشست کميسيون کودک و نوجوان شوراي عالي انقلاب فرهنگي   با حضور جمعی از کارشناسان کتاب کودک و شاعران و نویسندگان این حوزه، امروز در محل این شورا برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دراين جلسه که با موضوع "فرصت‌ها و تهديدهاي موجود در حوزه کودک و نوجوان" به رياست دکتر رضا پورحسين برگزار مي‌شود، مباحث مطرح‌شده در پنج جلسه پيشين توسط اعضا جمع‌بندي خواهند شد.

اورژانسي بودن وضعيت کودک و نوجوان در کشور، کودکان و نوجوانان تشکيل‌دهنده درصد بالايي از جمعيت کشور، وجود خلا قانوني در بسياري از موارد مربوط به کودک، فقدان ابزارهاي قانوني لازم براي تداوم آموزش‌هاي مهارت‌هاي زندگي، نبود کنترل و نظارت بر فضاي مجازي دانش‌آموزان و بومي نبودن برخي از مواد کنوانسيون حقوق کودک از جمله مباحث مطرح شده توسط اعضا در سال جاري است.

 

این جلسه با حضور تعدادي ازکارشناسان تعليم و تربيت، روانشناسان و فعالان و دست‌اندرکاران حوزه فرهنگ و ادبيات کودکان و نوجوانان، درمحل دبيرخانه اين شورا درخيابان فلسطين شمالي برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین