سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رمان "نه آبی، نه خاكی" نوشته علی مؤذنی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سوم رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

   "نه آبي، نه خاكي" به چاپ سوم رسيد

 

نه آبی، نه خاكی

رمان "نه آبي، نه خاكي" نوشته علي مؤذني توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سوم رسيد.

به گزارش خبر گزاري كتاب ايران(ايبنا)، در رمان "نه آبي، نه خاكي" رزمنده‌اي به نام سعيد مرادي، با نوشتن خاطرات خود به آرزويش كه نويسندگي است پاسخ مي‌دهد.

وي ابتدا اين كار را از عهده خود خارج مي‌داند، اما با تشويق يكي از دوستانش نوشتن خاطرات را از روز اعزام به جبهه شروع مي‌كند.

در بخشي از رمان "نه آبي، نه خاكي" آمده است: مي‌توانم ادعا كنم كه زندگي در آب زندگي نرمي است و من تعجب مي‌كنم كه چرا با آن كه دو سوم بدن ما آب است و يك سومش خشكي ، ما در خشكي زندگي مي‌كنيم؟ زمين هم همين‌طور است. دوسوم آب و يك سوم خشكي . از اين تشابه چه چيزي را مي‌توان دريافت؟ من فكر مي‌كنم اگر ما آبزي بوديم زندگي هميشه تميز مي‌بود. چرا كه آدم‌ها با هر گناهي كه مي‌كردند وزنشان سنگين‌تر مي‌شد و همين باعث مي‌شود در آب فرو بروند. يك اعتراف: آب ميل به فرو كشيدن من به عمق دارد، يعني وزن گناهان من اين‌قدر سنگين است؟! و يك نكته : هر چه شهيد در آب ديده‌ام ، بر سطح بوده، طوري كه انگار بر كف دست‌هاي آب بالا آمده‌است يا به تعبيري ديگر آب، شهيد را به آسمان تعارف كرده‌ و چه بسا هديه داده‌است.

"نه آبي، نه خاكي" نوشته علي مؤذني، توسط انتشارات سوره در قطع رقعي و 203 صفحه و با شمارگان 2200 نسخه و بهاي 27000 ريال به چاپ سوم رسيده است. چاپ‌هاي نخست و دوم اين كتاب به ترتيب در سال‌هاي 1375 و 1386 عرضه شدند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین