وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ler یك بازی پر هیجان زمانی فرا رسیده كه قدرتهای شیطانی دست به دست هم داده‌اند تا با تسخیر بهشت راه تعالی انسان را از میان بردارند. انسانی كه امید به فردا نداشته باشد، خود شیطانی بالقوه است، آیا حاضرید برای نجات نوع بشر دست به...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بهشت را نجات دهید !

painkiller یك بازی پر هیجان

زمانی فرا رسیده كه قدرتهای شیطانی دست به دست هم داده‌اند تا با تسخیر بهشت راه تعالی انسان را از میان بردارند. انسانی كه امید به فردا نداشته باشد، خود شیطانی بالقوه است، آیا حاضرید برای نجات نوع بشر دست به كار شوید؟ اكنون شما تنها كسی هستید كه می‌تواند دنیا را از نابودی نجات دهد.
این ایده ترسناك و عجیب كافی است تا شما را ساعتها به فكر فرو ببرد، حال تصور كنید تصاویر ترسناكی را كه در ذهن خود داشته‌اید به صورت یك بازی بسیار زیبا ببینید!

iller از آن دسته بازیهایی است كه اگر داستان آن را بدانید و سر فرصت آن را تمام كنید، دست كمی از یك فیلم سینمایی تمام عیار ندارد. سناریوی این بازی برگرفته از داستانهای كلاسیك نبرد خیر و شر است.
شیطان به ژنرالهای خود دستور می‌دهد تا بهشت را تسخیر كنند و در این راه هم از هیچ گونه حیله‌ای دریغ نكند. حالا این شما هستید كه باید با اتكا به هوش و قدرت خود نیروهای اهریمنی را شكست دهید.
مراحل این بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند كه حس داستان را كاملاً به شما القا می‌كنند. در قسمتهایی كه با غولهای پایان هر مرحله سر و كله می‌زنید، باید حسابی حوصله به خرج دهید. بعضی از آنها چند ده برابر شما عظمت دارند و به قول معروف، قد شما به انگشت كوچك پای آنها هم نمی‌رسد!
از نظر گرافیكی این بازی در سطح بسیار خوبی است. حتی با وجود داشتن مراحلی بزرگ و موجوداتی عظیم از جزئیات مراحل چشم‌پوشی نشده است. شما ممكن است در یك راهرو با انواع و اقسام اشیای سه بعدی روبه‌رو شوید كه می‌توانید روی آنها تأثیر بگذارید!

حتماً به خودتان می‌گویید كه ای داد! باز مجبور به ارتقای سیستم هستم، اما نه، صبر كنید! موتور این بازی آن قدر انعطاف‌پذیر و بهینه طراحی شده كه به راحتی می‌تواند بر روی سخت‌افزارهای دو سه سال پیش هم كار كند. هر كس این بازی را دیده باشد، شباهت موتور آن را به بازی 3 Quake تأیید می‌كند، اما باید گفت موتور این بازی به طور كامل توسط شركت سازنده آن طراحی شده است.
سیستم پرشهای این بازی برای خود سبك خاصی دارد. یادتان باشد با پرشهای مناسب می‌توانید به راحتی دشمنانتان را دور بزنید و از دست آنها فرار كنید. برای فرا گرفتن ترفندهای بازی بین سه تا پانزده دقیقه وقت لازم است. البته بعد از دو روز بازی، باز هم ممكن است یك سیستم جدید حركتی را كشف كنید كه خیلی به درد بخور است! می‌توانید از طرفداران Pain killer در اینترنت هم كمك بگیرید.

در مورد اسلحه‌های این بازی یك نكته جالب وجود دارد؛ تعداد اسلحه‌ها به پنج عدد محدود می‌شود، اما هر كدام از سلاح‌ها دو كار كاملاً متفاوت انجام می‌دهند. در واقع با یك روش هوشمندانه، كار شما را هنگام درگیری با دشمن راحت كرده‌اند. اگر شما به سیستم كار هر سلاح آشنا شوید، به راحتی و بدون نیاز به عوض كردن مداوم سلاح می‌توانید از شر دشمنانتان خلاص شوید.
لوازمی كه اصطلاحا ًPower up نامیده می‌شوند، در این بازی شاهكار تكنیكی و هنری هستند. دیگر مثل بازیهای مشابه نمی‌توان از زره‌ها استفاده كرد؛ به این معنی كه وقتی زره طلایی را دارید، زره نقره‌ای و برنزی را نمی‌توانید بردارید، تا وقتی كه زره طلایی شما تمام شود. از طرفیPower up هایی مانندQuad Damage كه در 3 Quake وجود داشت، در این بازی نیز موجود است. با این تفاوت كه اینها تأثیر بصری بسیار جالبی دارند. مثلاً وقتی قدرت شما دو برابر می‌شود اطراف را با یك فیلتر سیاه و سفید مواج می‌بینید! از این دست افكت‌ها در بازی زیاد به چشم می‌خورد، البته مكان و تعداد به كار گیری آنها كاملاً بجا و هوشمندانه است، برای همین هیچ گاه از این وضعیت احساس خستگی نمی‌كنید.
اگر در مرحله‌ای از بازی دیدید كه اجسام در فضا معلق مانده‌اند و قطعات جدا شده از ساختمانها در هوا ثابت مانده‌اند، نگران قفل كردن بازی نباشید! زمان در این مكان از حركت ایستاده و انفجار اتمی‌ای كه در دوردست مشاهده می‌كنید، آخرین رویداد در حال وقوع بوده است!

باید با ارواح خبیث بجنگید تا شیطان پیش چشمتان پدیدار شود. در آن هنگام است كه می‌توانید با او بجنگید. جنگی طولانی كه اگر ترفند آن را ندانید، شش هفت ساعت شما را مشغول خواهد كرد!
به عنوان آخرین نكته به خاطر داشته باشید كه نسخه نهایی این بازی زمانی تكمیل می‌شود كه بازیكن‌ها نظرشان را در مورد آن به سازنده اطلاع دهند. در واقع این نسخه موجود با وجود كامل بودن، ممكن است بر اساس نظر شما تغییر كند. در ضمن حالت Multiplayer آن نیز بعد از رفع مشكل به زودی در دسترس خواهد بود. مطمئن هستیم كه اگر پای این بازی بنشینید، حساب زمان از دستتان در می‌رود و ساعتها شما را مشغول می‌كند.

برگرفته از soroushpress

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین