سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همسر مرحوم حمید عاملی با گلایه از بی‌توجهی برخی مسئولان نسبت به آثار مرحوم حمید عاملی قصه گوی مطرح رادیو گفت: آثارحمید به دلیل عدم حمایت مالی امكان انتشار پیدا نكرده و در قفسه كتابخانه او خاك می‌خورند .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گلايه همسر پدر قصه‌گوي ايران :

   كتاب‌هاي حميد عاملي به دليل عدم حمايت خاك مي‌خورند

گلایه همسر پدر قصه‌گوی ایران،   كتاب‌های ،حمید عاملی ، عدم حمایت، خاك می‌خورند

همسر مرحوم حميد عاملي با گلايه از بي‌توجهي برخي مسئولان نسبت به آثار مرحوم حميد عاملي قصه گوي مطرح راديو گفت: آثارحمید به دليل عدم حمايت مالي امكان انتشار پيدا نكرده و در قفسه كتابخانه او خاك مي‌خورند .

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) ، سهيلا صداقت كه در همايش قصه‌گويي براي كودكان، ويژه نكوداشت حميدعاملي سخن مي‌گفت،افزود:عاملي تمام عمر كاري خود را صرف ارتقاي فرهنگ قصه‌گويي براي كودكان كرد و شايد كمتر كسي را در عرصه ادبيات كودك بتوان يافت كه تا اين حد عاشقانه تلاش كرده باشد.

وي افزود:حميد عاملي از سن 14 سالگي كار داستان‌نويسي براي كودكان را ‌آغاز كرد و در مجله‌هاي متعدد از مجله كيهان بچه‌ها و اطلاعات هفتگي مي‌نوشت و از سال 1350 يعني در سن 30 سالگي قصه‌هايش را به راديو برد تا هزاران كودك از سراسر ايران با قصه‌هاي او به خواب شيرين كودكي بروند.

به گفته وي مرحوم عامي نيم قرن قصه‌گويي و قصه‌نويسي را تجربه كرد و از سياستگذاران و متوليان حوزه نشر انتظار مي‌رود با حمايت‌هاي لازم از دستاوردهاي فعاليت 50 ساله او در اين عرصه به نحو مناسبي براي معرفي به مخاطبان بهره بگيرند

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین