سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یم ملی با توجه به زیاد شدن مدت حضور اعضای تیم ملی وزنه‌برداری در اردوی لنگرود، تعدادی از ملی‌پوشان به مرخصی كوتاه مدت رفتند. حسین رضازاده، محسن بیرانوند، شاهین نصیری‌نیا، محمد حسین برخواه و علی فلاحتی‌نژاد، ملی پوشانی هستند ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مرخصی وزنه‌برداران تیم ملی

با توجه به زیاد شدن مدت حضور اعضای تیم ملی وزنه‌برداری در اردوی لنگرود، تعدادی از ملی‌پوشان به مرخصی كوتاه مدت رفتند.

حسین رضازاده، محسن بیرانوند، شاهین نصیری‌نیا، محمد حسین برخواه و علی فلاحتی‌نژاد، ملی پوشانی هستند كه مدت كوتاهی را به دور از اردوی تیم ملی، در مرخصی خواهند بود. این در حالی است كه اكنون كمتر از 19 روز تا آغاز بازیهای المپیك آتن باقی مانده است.

عدم ركوردگیری مجدد از وزنه‌برداران

پیش از این از سوی مسوولان فدراسیون وزنه‌برداری اعلام شده بود كه برای انتخاب نفرات اصلی تیم ملی برای حضور در المپیك، ركورد گیری مجددی از ملی پوشان حاضر در اردو به عمل می‌آید، اما با توجه به فرصت كم باقی مانده تا آغاز بازیهای المپیك و تشخیص كمیته فنی این امر صورت نخواهد پذیرفت.

با توجه به این مطلب، نفرات المپیكی براساس عملكرد فنی در تمرینات و محل اردو انتخاب خواهند شد و به زودی اسامی آنها اعلام می‌شود.

اعضای جدید هیات مدیره‌ی باشگاه فولاد مباركه سپاهان انتخاب شدند

محمدرضا ساكت ابقا شد


جلسه‌ی هیات امنای باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مباركه سپاهان برگزار شد و طی آن اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی شدند.

در این جلسه كه در محل مجتمع فولاد مباركه برگزار شد، مهندس مهدی تاج، مهندس محسن پورسینا، مهندس حمید احمدی دارانی، مهندس محمد هلاكوئی و محمدرضا ساكت به عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره‌ی باشگاه سپاهان انتخاب شدند.

هم‌چنین بنا به تصویب هیات امنای این باشگاه، محمدرضا ساكت برای مدت دو سال دیگر در سمت مدیرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان ابقا شد.

بر اساس این گزارش، هم‌چنین مهدی تاج به عنوان رییس و محسن پورسینا به عنوان نایب‌رییس هیات‌مدیره انتخاب شدند.

در این جلسه هم چنین از خدمت متمادی مهندس رضا یاران و مهندس حسین الشریف در طول مدت حضور در هیات‌مدیره، تجلیل شد و رسما به عنوان مشاورین هیات‌مدیره‌ی باشگاه سپاهان تعیین و معرفی شدند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین