تبیان، دستیار زندگی
لاهلی امارات پیوست اولین انتقال از لیگ برتر81 جوان اول اردوهای بلاژویچ و مرد اول برانکو در بوسان به جمع بهترین لژیونرهای فوتبال پیوست. او پله های ترقی را خیلی سریع طی کرد و اطمینان های مکرر مایلی کهن و مجید جلالی و بعدها بران...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جواد کاظمیان به الاهلی امارات پیوست

اولین انتقال از لیگ برتر81

جوان اول اردوهای بلاژویچ و مرد اول برانکو در بوسان به جمع بهترین لژیونرهای فوتبال پیوست. او پله های ترقی را خیلی سریع طی کرد و اطمینان های مکرر مایلی کهن و مجید جلالی و بعدها برانکو در تیم ملی به او از وی یک جوان همه کاره و فوتبالیست آینده دار نوید داد. او اکنون چه برای مدتی کوتاه و چه طولانی به عضویت الاهلی درآمده و همبازی علی کریمی شده ، تا زوج های دو نفره ایرانی در سه تیم الاهلی- الشباب و الوصل تکمیل شود . امیدواریم شاهد بازی های زیبا و موفقی از جواد در تیم جدیدش باشیم و او را در تیمهای بزرگتر و اروپایی که شایسته استعداد و آینده او نیز هست ببینیم .

حاشیه و بازتاب انتقال کاظمیان در مطبوعات ایران

کاظمیان با قرار داری معادل 300 هزار دلار به الاهلی پیوست ، تا از این پس همبازی علی کریمی شود . مهاجم جدید الاهلی  شنبه به امارات سفر کرد ، تا پس از معرفی در جلسه مطبوعاتی در تمرینات این تیم شرکت کند . مسئولان الاهلی پیراهن شماره 10 ربیع الصفوی را به کاظمیان دادند .

منوچهر صالحی مدیر عامل باشگاه سایپا در خصوص انتقال کاظمیان گفت: این انتقال به سود کاظمیان بود، ضمن اینکه فرصت به یک جوان دیگر می دهیم تا خود را باور کرده و جای کاظمیان را پر کند . وی گفت: ما قصد نداریم جلوی پیشرفت بازیکنی را بگیریم و مبلغ تقریباً مناسب قرارداد حکایت از قدرت و توان بالای بازیکن ما دارد و این برای من باعث خوشحالی و خرسندی است که جواد برای 6 ماه مبلغی حدود 280 هزار دلار قرار داد بست . جواد کاظمیان رسماً به مدت 6 ماه به عضویت الاهلی امارات درآمد .

کاظمیان موافقت کرد در قبال دریافت100 هزار دلار پای برگه قراردادش را امضاء کند تا از این هفته در خدمت این تیم باشد . هافبک – مهاجم سابق سایپا در قدم اول مبلغ 70 هزار دلار به صورت یک فقره چک دریافت کرد و قرار شد 30 هزار دلار دیگر را سه ماه آینده بعنوان حقوق بگیرد . البته باشگاه الاهلی منزل مسکونی و یک اتومبیل مرسدس بنز در اختیار کاظمیان قرار خواهد داد .

انتقال کاظمیان به الاهلی

جیرانی سر مربی ایتالیایی تیم فوتبال سایپا در خصوص انتقال یکی از مهره های کلیدی خود به ایرتا خاطر نشان کرد : کاظمیان بازیکنی خوب و مؤثر برای ما به حساب می آمد، به همین دلیل بازیکنانی که از توانایی بالایی برخوردار باشند، می توانند از این پس مسئولیت این بازیکن ارزنده را در زمین برعهده بگیرند . سر مربی تیم فوتبال سایپا یادآور شد که در حال حاضر چهار بازیکن در تلاش برای تصاحب جای خالی کاظمیان هستند و با شناختی که از آنها دارم مطمئن هستم که این خلاء هر چه سریع تر پر خواهد شد .

خداحافظی جواد کاظمیان با بازوبند کاپیتانی در بازی با فجر سپاسی شیراز:

غلامپور کاپیتان سایپا

: در دیدار سایپا- فجر سپاسی  شاهد صحنه جوانمردانه ای از سوی دروازه بان با تجربه سایپا بودیم . بهزاد غلامپور به خاطر انتقال جواد کاظمیان به تیم الاهلی تصمیم گرفت در این دیدار که برای کاظمیان حکم دیدار خداحافظی دارد، بازو بند را به این بازیکن جوان بدهد . غلامپور به خبر ورزشی گفت: در رختکن قبل از حضور در زمین مسابقه یک مرتبه به ذهنم رسید که بازوبند را به جواد بدهم . تا وی با خاطره خوشی از تهران برود ، اکثر بازیکنان از این موضوع خوشحال شدند و همگی دوست داشتند در این بازی کاظمیان گلزنی کند . جواد کاظمیان در آخرین لحظات سفر خود به امارات در مصاحبه اختصاصی کوتاه با بخش ورزشی سایت تبیان گفت: الان در فرودگاه تهران هستم و در حال انجام کارهای خروجی، فکر می کنم با بودن برو بچه های ایرانی در تیم اماراتی و حضور علی کریمی در الاهلی مشکلی نداشته باشم و بتوانم از امکانات عالی آنجا برای پیشرفت خود استفاده نمایم . لحظاتی پیش با علی کریمی در تماس بودم ، چون در این سفرخانواده علی ینی همسر و پسر هایش با من همسفرند .  خیلی خوشحالم که احساس غربت ندارم . در ضمن امیدوارم درخشش مرا با این تیم در باشگاههای آسیا ببینید و بتوانم همانند دیگر بچه های حاضر در امارات از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنم . وی در پایان ضمن خداحافظی افزود: اگر بعد از6 ماه قسمت شد و به تهران برگشتم ممکن است به تیم محبوبم پرسپولیس بپیوندم .

انتقال کاظمیان به الاهلی امارات

سومین خارجی الاهلی کیست؟ سایت البیان گزارش داد که جواد کاظمیان گلزن تیم امید جایگزین مهاجم مراکشی الاهلی شده که قراردادش اخیراً به پایان رسیده است . به جز کاظمیان و کریمی یک بازیکن دیگر از کشور لیبریا در این تیم هستند . آنها که می توانند در بازیهای آسیایی از سه بازیکن خارجی خود استفاده کنند، قصد دارند یک مدافع خارجی نیز به این جمع بعنوان یار کمکی اضافه کنند .