سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمی بخشم رحمان رضایی و علی بداوی هر كدام سه هزار و پانصد دلار جریمه و دو جلسه محروم شدند. رحمان رضایی ضمن عذرخواهی از مردم ایران به خاطر درگیری كه در بازی ایران ـ عمان بین او و علی بداوی رخ داد گفت: این مسائل درهر خانواده ای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رحمان رضایی:

اگر ایران موفق نشود خودم را نمی بخشم

رحمان رضایی و علی بداوی هر كدام سه هزار و پانصد دلار جریمه و دو جلسه محروم شدند.

رحمان رضایی ضمن عذرخواهی از مردم ایران به خاطر درگیری كه در بازی ایران ـ عمان بین او و علی بداوی رخ داد گفت:

این مسائل درهر خانواده ای به وجود می آید و در هر جمعی امكان بروز این مسائل هست.

بالاخره كنفدراسیون نیز رای خود را اعلام كرد و باید نسبت به آن احترام بگذاریم. در هر حال امیدوارم در روند نتیجه گیری تیم ملی تاثیری نگذارد.

وی در ادامه افزود: انشاء الله تیم ملی در بازی بعد خود موفق به كسب نتیجه پیروزی بشود تا حداقل بتوانم این موضوع را فراموش كنم.

در صورتی كه تیم ملی موفق نشود، من خود را مقصر ندانسته و هیچ وقت خودم را نمی بخشم.

رحمان رضایی در خصوص بوجود آمدن درگیری و مقصر اصلی این اتفاق گفت: نباید دنبال مقصر باشیم چرا كه این مسائل در هر خانواده ای پیش می آید.

در ضمن فشاری بازی بسیار بالا بود و نتیجه هم كه به ضرر تیم ما در جریان بود.

به هر حال هر كس دیگر به جای من بود نمی توانست این همه فشار را تحمل كند، من هم یك لحظه عصبانی شدم و این اتفاق به سرعت روی داد كه به نظرم نباید بوجود می آمد.

رضایی همچنین گفت: من و بداوی با یكدیگر مشكلی نداشتیم، این مسئله داخل زمین اتفاق افتاد و زمانی كه بیرون آمدیم همه چیز حل شد زیرا اصلا چیز خاصی نبود.

مطمئن هستم تیم ملی ایران با چنین مسائلی دچار تزلزل نمی شود، زیرا اگر قرار بود این چنین باشد نتیجه دو بر صفر باخته را با تساوی عوض نمی كردیم، یعنی تیم ملی بیدی نیست كه با این بادها بلرزد.

رحمان رضایی در پایان گفت: با این وجود امیدوارم تیم ملی از مسیری كه برای خود تا رسیدن به قهرمانی در نظر گرفته منحرف نشود زیرا در آن صورت خود را سرزنش می كنم.

تیم ملی ایران همیشه پر قدرت بوده و هیچ گاه با مسئله كوچك دچار حاشیه نشده است و این موضوع نیز نمی تواند خللی در روند تیم ملی ایجاد كند.

محمد نصرتی: تعلل بازیكن عمانی باعث تمام ماجرا شد


محمد نصرتی در توضیع دلایل حركت غیر ورزشی خود كه منجر به محرومیت 4 جلسه ای توسط كنفدراسیون فوتبال آسیا برای وی شد آن را به دلیل تعلل بی مورد بازیكن عمانی دانست.

نصرتی گفت : اصلا قصد این را نداشتم كه ضربه ای به این بازیكن بزنم اما تعلل بازیكن عمانی باعث تمام ماجرا شد . وی افزود : من واقعا متاسف هستم . شرایط بازی اصلا به صورای نبود كه با آرامش بازی كنیم ما از عمان عقب بودیم و آنها به ضد فوتبال روی آورده بودند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین