تبیان، دستیار زندگی
ظاهراً تماشاگران سینما- به ویژه کودکان و نوجوانان- استقبال خوبی از انیمیشن کامپیوتری پاندای کونگ‌فویی کردند. همین مسئله باعث شد تا سازندگان این انیمیشن، تصمیم بگیرند قسمت دوم آن را بسازند. قصه فیلم که در چین اتفاق می‌افتد، درباره یک خرس پانداست که علاقه ز
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ماجراجویی‌های تازه خرس پاندا

پاندای کونگ‌فویی

قسمت دوم «پاندای کونگ‌فویی» هم ساخته می‌شود.

ظاهراً تماشاگران سینما- به ویژه کودکان و نوجوانان- استقبال خوبی از انیمیشن کامپیوتری پاندای کونگ‌فویی کردند. همین مسئله باعث شد تا سازندگان این انیمیشن، تصمیم بگیرند قسمت دوم آن را بسازند.

قرار است همین روزها از سیمای جمهوری اسلامی هم پخش شود.

قصه فیلم که در چین اتفاق می‌افتد، درباره یک خرس پانداست که علاقه زیادی به ورزش‌های رزمی دارد. او که می‌خواهد یک سلحشور هنرهای رزمی شود، با تلاش زیاد موفق می‌شود به هدف خود برسد. زمانی که این خرس با ورزش‌های رزمی آشنا می‌شود، با موجودات شرور و بد قصه فیلم مبارزه می‌کند. «جک بلک»، «آنجلیناجولی»، «لوسی‌لو» و «داستین‌هافمن» به جای شخصیت‌های کارتونی فیلم صحبت کرده‌اند. آنها در قسمت دوم هم همکاری دارند و دوباره صدای خود را به این شخصیت‌ها قرض می‌دهند، سازندگان فیلم، قصه قسمت جدید را لو نداده‌اند و گفته‌اند فیلم‌نامه آن در حال نوشتن است به احتمال زیاد این فیلم سال 2010 آماده نمایش عمومی می‌شود.

«پاندا‌ی کونگ‌فویی» حدود سه ماه قبل به نمایش عمومی در آمد و در کنار «وال- ای» یکی از شانس‌های اصلی دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال است.

پاندایکونگ‌فویی در تمام کشورهای جهان تماشاگران را جذب خود کرد و قرار است همین روزها از سیمای جمهوری اسلامی هم پخش شود.

منبع: روزنامه دوچرخه

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.