تبیان، دستیار زندگی
اولین اتفاق تلخ لیگ 81 در دقیقه 80 هنگامیکه ابومسلم از پرسپولیس عقب بود و در فکر جبران نتیجه ، در یک لحظه حبیب هوشیار با تکل قصد داشت توپ را از زیر پای باقری بگیرد که در همان لحظه باقری سرنگون شد و علی نیکخو دیگر بازیکن ابوم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کریم باقری جراحی شد

اولین اتفاق تلخ لیگ 81

در دقیقه 80 هنگامیکه ابومسلم از پرسپولیس عقب بود و در فکر جبران نتیجه ، در یک لحظه حبیب هوشیار با تکل قصد داشت توپ را از زیر پای باقری بگیرد که در همان لحظه باقری سرنگون شد و علی نیکخو دیگر بازیکن ابومسلم روی هافبک پرسپولیس کنترل خود را از دست داد تا باقری به شدت از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شود .

دکتر مسعود نوروزی پزشک معالج باقری گفت

:متأسفانه باقری از ناحیه مفصل استخوان ترقوه و استخوان کتف دچار مصدومیت گردید. وی در این قسمت دچار پارگی رباط شده و دیروز جمعه تحت عمل جراحی قرار گرفت . وی تأکید کرد: باقری حداقل 6 تا 8 هفته نمی تواند به میدان باز گردد .

باقری به خبر نگار ابرار گفت

: هنوز نمی دانم چند هفته نمی توانم در میدان حضور داشته باشم . در این بازی درگیری های زیادی با هافبک های ابومسلم داشتم ، ولی در آن صحنه هم روی من خطا کرد و هم روی من افتاد و همین امر باعث مصدومیت شد .

مصاحبه اختصاصی تلفنی سایت تبیان با دكتر مسعود نوروزی پزشك معالج كریم باقری

آقای دكتر ، لطفاً در مورد وضعیت كریم باقری توضیح دهید:

بلافاصله بعد از بازی آقای پروین با من تماس گرفتند و بنده را از وضعیت كریم و انصاریان مطلع ساختند، من هم از آنها خواستم تا آن دو را با اولین پرواز به تهران بفرستند . در همان ساعات اولیه در بیمارستان ایران مهر با همكاری همكارانم كتف كریم را كه كاملاً دچار پارگی و در رفتگی شده بود مورد جراحی قرار دادم . فشار وارده به حدی بود كه مقدار مصدومیت را افزایش داده بود . به هر صورت شانه و استخوانهای او نیاز به استراحت دارد . حال عمومی وی بعد ازعمل كاملاً خوب و رضایت بخشاست . امروز با صلاحدید و معاینه از بیمارستان مرخص شد تاچند روز آینده با كشیدن بخیه های او، فیزیوتراپی آغازشود . در مورد انصاریان باید بگویم مورد او خفیف بود و تا 2 – 3 هفته آینده بهبود می یابد.