سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرخبرگزاری حوزه افزود: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال نوآوری و شکوفایی ملی نامگذاری شده است می توان به گسترش و برپایی چنین نمایشگاه هایی با حجم بیشتر در سال هایی آتی امیدوار بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حجت الاسلام مولایی مدیر خبرگزاری حوزه:

توفیقات پر جلوه تبیان نشانگر زحمات ارجمندی است که پیام آور تلالو افزون تر در فضای فرهنگی کشور و بین الملل است

مولایی ،تبیان،نمایشگاه

حجت الاسلام حسن مولایی در آخرین روز برگزاری نمایشگاه قرآن کریم در قم ضمن بازدید از نمایشگاه در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار تبیان عنوان کرد : با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال نوآوری و شکوفایی ملی نامگذاری شده است می توان به گسترش و برپایی چنین نمایشگاه هایی با حجم بیشتر در سال هایی آتی امیدوار بود.

مدیرخبرگزاری حوزه افزود: با توجه به اینکه قم بزرگترین پایگاه علمی و فرهنگی و خاستگاه علوم قرآنی با پشتوانه عظیم حوزه علمیه و بسیاری از دانش و فنون مرتبط با قرآن است، برگزاری نمایشگاه نرم افزاری قرآن کریم در قم واستقبال عموم مردم و فضلا و دانشمندان طبیعی است.اما این اتفاق در قم بسیار دیر به وقوع پیوست.

مولایی در ادامه افزود از آنجایی که در عرصه فرهنگ نیاز به مجموعه ای قوی فرهنگی و علمی داشتیم که این مجموعه پر قدرت بتواند وارد عرصه فرهنگ شود و خلأ فرهنگی موجود در فضای مجازی را پر کند، امیدواریم موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به دلیل تنوع و ارائه سرویس های مناسب و نرم افزارهای بسیار خوبی که با استقبال ویژه ای مواجه شده است در آینده ای نه چندان دور این خلأ را پر کند. البته این امر باید به صورت هماهنگ با سایر مراکز فرهنگی و متنوع و با یک ادبیات واحد صورت گیرد .

ایشان همچنین حرم مطهر را بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه فرهنگی دانست و افزود به واسطه حضور زوار در حرم مطهر امکان استفاده اقشار مختلف مردم از اقصی نقاط کشور از این نمایشگاه فراهم شده است .

ایشان در پایان توجه هر چه بیشتر موسسه تبیان را به ارائه نیازهای روز جامعه معطوف دانست و گفت: کارهایی که این موسسه انجام داده است، هر چند کارهای قابل توجهی می باشد اما نباید این موسسه به این اکتفا کند و باید بدانند راه پیش روی آنان سخت و در عین حال افتخار آمیز است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین