سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پولیسی بدانید تصویب قرار داد نهایی راینار سوبل علی پروین از حضور ابراهیم میرزاپور به عنوان دروازه‌بان فصل آینده پرسپولیس خبر داد. مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح كرد: صحبت‌های لازم با بازیكنانی مانند میرزاپور، انصاریان و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی پروین: ابراهیم میرزاپور را پرسپولیسی بدانید

تصویب قرار داد نهایی راینار سوبل


علی پروین از حضور ابراهیم میرزاپور به عنوان دروازه‌بان فصل آینده پرسپولیس خبر داد.

مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح كرد: صحبت‌های لازم با بازیكنانی مانند میرزاپور، انصاریان و ... انجام شده است كه آنها را جذب خواهیم كرد ضمن این كه بهروز رهبری فرد نیز كاری قابل تقدیر انجام داد و قرارداد خود را سفید امضا كرد.

وی با بیان اینكه علیرغم مسایل مطرح شده در مطبوعات، هیچ بازیكنی از پرسپولیس اخراج نشده است، گفت: تنها اسامی برخی نفرات را به كمیته‌ی فنی ارایه داده‌ام كه تا اوایل هفته‌ی آینده همه چیز مشخص خواهد شد. مساله مهم باقی ماندن بازیكنان عاشق و علاقه‌مند به پیراهن پرسپولیس است.

پروین درباره‌ی اظهار نظرهای برخی بازیكنان درباره‌ی خود یادآور شد: به شخصه با هیچ بازیكنی حتی آنها كه علیه من مطالبی را مطرح كرده‌اند بد نیستم اما هر كسی كه به درد پرسپولیس نخورد را كنار می‌گذاریم.

مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس با تاكید بر این كه مطابق با نظر «سوبل» تمرینات تیم آغاز خواهد شد، گفت: آنچه كه از امكانات مورد نظر وی باشد را فراهم خواهیم كرد تا بتوانیم عنوان قهرمانی را در لیگ به دست آوریم.

پروین همچنین درباره‌ی مربیگری استیلی گفت: تمامی دستیاران «راینار سوبل» مستقیما با نظر وی تعیین خواهند شد. این مربی عنوان كرد كه نیاز به یك رابط با تیم‌های پایه دارد كه ما نیز استیلی را به او پیشنهاد كردیم. در نهایت همه چیز با نظر «سوبل» پیش خواهد رفت و در صورتی كه نظری را از من بخواهد به وی كمك خواهم كرد.

پروین در پایان تاكید كرد: جایگاه خود را مدیون مردم هستم و به دلیل عشق به هواداران امید به موفقیت پرسپولیس داریم و این كه بتوانیم مردم را خوشحال كنیم.

اختصاص 30 هكتار زمین برای باشگاه پیروزی

با برگزاری نشست هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی، قرار داد نهایی « راینار سوبل» به تصویب اعضای هیات مدیره رسید.

در این نشست كه تنها دكتر محمد دادكان رییس فدراسیون فوتبال، حضور نداشت قرار داد نهایی « راینار سوبل» به تصویب هیات مدیره رسید و كلیه‌ی شرایط این مربی آلمانی رسما پذیرفته شد.

جعفر كاشانی، سخنگوی باشگاه پیروی ( پرسپولیس) ، اظهار كرد: كلیه‌ی اعتبارات و منابع مالی باشگاه پیروزی شخصی است. ولی، هنوز تامین اعتبار نشده است كه امیدواریم با تحقق برنامه‌های ملی شرایط برای رشد و بالندگی فراهم شود.

وی تصریح كرد: هیات مدیره تفاهنامه‌یی را كه به امضای مدیر عامل باشگاه پیروزی و شركت عمران شهر پرند رسیده بود را به تصویب رساند؛ به موجب آن 30 هكتار زمین در شهر جدید پرند، برای احداث باشگاه جدید پیروزی اختصاص خواهد یافت.

به گفته‌ی كاشانی، هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی مهندس حسین علی كلانی را مامور رسیدگی، مطالعه و ارایه طرح جامع برای شروع عملیات اجرایی این پروژه كرده است.

سخنگوی باشگاه پیروزی ( پرسپولیس) همچنین از ثبت نهایی آرم« پرسپولیس» خبر داد.

وی در ادامه با تاكید بر ساختن باشگاهی حرفه‌یی با تمامی مشخصه‌های امكاناتی و اجرایی افزود: لیست بازیكنان فصل آینده‌ی تیم، مشخص شده است. كه در صورت تامین اعتبارات لازم طی هفته‌ی جاری كلیه‌ی قراردادهای جدید به ثبت خواهد رسید.

كاشانی در پایان بر ضروت تغییر و تحول و جذب بازیكنان جدید به منظور استفاده از نیروهای جوان در كنار بازیكنان با تجربه تاكید كرد.

عكس2

لازم به ذكر است كه روز چهارشنبه سوبل در طی كنفرانس مطبوعاتی از سوی علی پروین و خطیب به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی شده بود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین