سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مركز مدیریت حوزه علمیه قم، كتاب فلسفی حكمت اشراق را به همت مدیریت تالیف متون درسی این مركز ویژه تدریس در دانشگاه‌ها منتشر می‌كند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 

تدوين يك كتاب درسي دانشگاه در حوزه علميه خواهران

 

 

 تدوین یك كتاب درسی دانشگاه در حوزه علمیه خواهران

مركز مديريت حوزه علميه قم، كتاب فلسفي حكمت اشراق را به همت مديريت تاليف متون درسي اين مركز ويژه تدريس در دانشگاه‌ها منتشر مي‌كند.

ابوالفضل هراتيان، مدير تاليف و متون درسي حوزه علميه خواهران كشور، در گفت‌وگو باخبرگزاري رسا گفت: به زودي كتاب فلسفي حكمت اشراق ويژه دانشجويان دانشگاه‌ها منتشر مي‌‌شود.

وي ادامه داد: تمام مراحل تدوين و تحقيق اين كتاب از سوي مديريت تاليف و متون درسي حوزه علميه خواهران به قلم حجت الاسلام حسن معلمي انجام گرفته است و به زودي از سوي انتشارت سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم انساني دانشگاهها(سمت) منتشر و در اختيار دانشجويان قرار مي‌گيرد.

هراتيان خاطر نشان كرد: اين كتاب با قلمي روان در چهار فصل به مباحث هستي شناسي، نقدهاي فلسفه اشراق،‌ نوآوري‌، ‌نقد در فلسفه و نقد به فلسفه مشاء مي‌پردازد.

هراتيان تصريح كرد: اين نخستين فعاليت علمي است كه از سوي مراكز دانشگاهي مورد استقبال و حمايت قرار گرفته است و همچنين به عنوان متن درسي در دانشگاه‌ها پيشنهاد داده شده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین