تبیان، دستیار زندگی
ستاره برزیلی تیم فوتبال كوروچی ازبكستان گفت: می‌خواهم به تیم جدیدم در راه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا كمك كنم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فیفا: كوروچی با ریوالدو در تهران

ریوالدو

ستاره برزیلی تیم كوروچی ازبكستان گفت: می‌خواهم به تیم جدیدم در راه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا كمك كنم.

به نقل از ایسنا، سایت فیفا در آستانه شروع رقابت‌های مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با انتشار گزارشی پیرامون این مسابقات بر روی حضور ریوالدو در تیم كوروچی ازبكستان تمركز كرده و می‌نویسد:« ‌تمام نگاه‌ها به ایران است. سایپا میزبان كوروچی‌ است، تیمی که در اوایل ماه جاری با امضای قراردادی ریوالدو بازیكن پیشین تیم بارسلونا را به خدمت گرفت و وی هم توانست در هفته گذشته دو گل برای این تیم به ثمر برساند.»

ریوالدو

بازیكن 36 ساله كوروچی كه عنوان بهترین بازیكن جهان را در اختیار دارد و با بارسا هم توانسته دو مقام قهرمانی را كسب كند، اكنون می‌خواهد یك مدال در لیگ قهرمانان آسیا به كلكسیون‌اش اضافه كند. ریوالدو در این باره می‌گوید: «می‌خواهم به تیم جدیدم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا كمك كنم. باشگاه چندی قبل پیشنهادی جدی به من داد و من هم پذیرفتم و حالا تلاش می‌كنم كه ارزش‌هایم را نشان دهم تا كمكی هم برای موفقیت تیم كرده باشم.»

ریوالدو در 86 بازی ملی 36 گل برای تیم ملی برزیل به ثمر رساند و در 160 بازی برای بارسلونا 90 گل وارد دروازه حریفان كرده است. وی عصر روز دوشنبه به همراه کاروان تیم فوتبال کوروچی ازبکستان وارد تهران می شود.

توكل فدیروف یكی از مدیران باشگاه كوروچی درباره حضور ریوالدو در این تیم گفت: «امسال خدا وی را به ما هدیه كرد تا در لیگ قهرمانان آسیا از این بازیکن بزرگ استفاده کنیم.»