سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری چهارده نمایشگاه هم‌زمان با نمایشگاه بزرگ و سراسری قرآن‌کریم تبریز در شهرستان‌های مختلف آذربایجان شرقی در ماه مبارک رمضان خبر داد._
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدير کل فرهنگ و ارشاد آذربايجان شرقي:

  چهارده نمايشگاه قرآن‌کريم در آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی:  چهارده نمایشگاه قرآن‌کریم در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

 

مدير‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي از برگزاري چهارده نمايشگاه هم‌زمان با نمايشگاه بزرگ و سراسري قرآن‌کريم تبريز در شهرستان‌هاي مختلف آذربايجان شرقي در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، به نقل از روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي، احمد احمدي‌منش در نشست مطبوعاتي و راديو تلويزيوني خانه فرهنگ تبريز در ارتباط با نخستين نمايشگاه سراسري قرآن‌کريم تبريز، گفت: نمايشگاه قرآن‌کريم تبريز از 26 شهريور‌ماه‌ تا پنجم مهر‌ماه در مصلاي سابق تبريز برپا خواهد شد و نمايشگاه‌هاي ديگر شهرستاني از جمله مرند، مراغه، بناب، ميانه و ورزقان نيز هم‌زمان با آن برگزار مي‌شوند.

وي در ارتباط با ويژگي‌هاي نمايشگاه سراسري قرآن‌کريم تبريز اظهار داشت: در اين نمايشگاه يکصد موسسه قرآني و فرهنگي در 168 غرفه شرکت دارند. شرکت‌کنندگان در نمايشگاه قرآن‌کريم از سراسر کشور از جمله استان‌هاي آذربايجان شرقي، تهران، قم، خراسان رضوي، اصفهان، فارس و همدان هستند.

احمدي‌منش در ارتباط با بخش‌هاي جنبي نمايشگاه، افزود: غرفه‌هاي فلسطين و انتفاضه، عفاف و حجاب، ايستگاه نقاشي براي کودکان و نوجوانان، صنايع دستي، کارگاه خوشنويسي با خودکار و نمايش آثار خوشنويسي استاد بخت شکوهي نيز از جمله بخش‌هاي جنبي نمايشگاه ياد شده‌اند.

وي اجراي کتابت قرآن با همکاري انجمن خوشنويسان آذربايجان شرقي، اجراي شب شعر قرآن و عترت، شبي با قرآن‌کريم با حضور قاريان ممتاز استان، مسابقه ترجمه پنج جزء و برنامه ختم قرآن را از ديگر بخش‌هاي جنبي نمايشگاه قرآن اعلام کرد.

احمدي‌منش با اشاره به فعاليت‌هاي قرآني کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد آذربايجان شرقي اظهار داشت: انعقاد تفاهم‌نامه همکاري ميان کانون مساجد و موسسه مکتب‌الاقرآن، اجراي 15مراسم انس با قرآن، برپايي جشنواره استاني قرآن با عنوان «مدهامتان» از جمله برنامه‌هاي مهم اجرا شده در کانون‌هاي مساجد استان در شش ماهه اول امسال است

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین