وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دم! برانكو گفت تو چطور بوخومی شدی؟ در منزل استراحت می كند تا مصدومیتش برطرف شود. نتوانست خودش را به تلفن ثابت برساند و گفت:" با تلفن همراهم تماس بگیر، جواب می دهم". محرم نویدكیا كه حالا باید او را بازیكن بوخوم آلما...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نویدكیا: در زیرزمین جراحی شدم!

برانكو گفت تو چطور بوخومی شدی؟


در منزل استراحت می كند تا مصدومیتش برطرف شود. نتوانست خودش را به تلفن ثابت برساند و گفت:" با تلفن همراهم تماس بگیر، جواب می دهم". محرم نویدكیا كه حالا باید او را بازیكن بوخوم آلمان بنامیم از سفر دور و درازش به آلمان گفت و از جراحی پای مصدومش.

روند جراحی پای مصدومت چطور بود؟

در یك كلینیك بسیار مجهز بستری شدم. ابتدا تصور می كردم به یك هتل می روم اما وقتی رسیدیم به من گفتند به بیمارستان رسیدیم من تعجب كرده بودم چون بیمارستان با آن تجهیزات و بزرگی در زیرزمین ساخته شده بود اسم بیمارستان"ولفگان" بود و در زیر هتل بنا شده بود. به هر حال با توجه به اینكه مصدومیت پایم بیش از حد تصورم بود، به خوبی تحت درمان قرار گرفتم و از روند درمانم بسیار راضی هستم.

گویا مینیسك خارجی پایتان هم پاره شده بود...

بله، اما دكتر" آی شون" هر دو قسمت پایم را جراحی كرد و با تكه برداری از رباط اصلی پایم به زانوی مصدومم پیوند زد و گفت:" نگران نباش! این رباط كه پیوند زدم قویتر از رباط اصلی است."

چند ساعت بی هوش بودی؟

نمی دانم! فقط این را می دانم كه شب هنگام به هوش آمدم و فقط خوابم می آمد و دوست داشتم بخوابم.

پایت كه شكافته نشد؟

نه، دو سوراخ از بالای زانو و دو سوراخ ریز از پایین زانو در پایم ایجاد كردند.

قبل از جراحی در باشگاه بوخوم حاضر شدی؟

روز اول از امكانات باشگاه دیدن كردم و با رئیس باشگاه حرف زدم. از باشگاه بوخوم خوشم آمد یك باشگاه جمع و جور، كوچك و شیك بود.

در مورد پیوستنت به این باشگاه قراردادی هم امضا كردی؟

نه، من هنوز یك ماه و نیم دیگر با سپاهان قرارداد دارم ولی هیچ مشكلی بین طرفین وجود ندارد و دو باشگاه به توافقات نهایی نیز می رسند. جالب اینكه هیچكس باور نمی كرد من بتوانم به بوخوم بروم چون فعلاً یك بازیكن مصدوم هستم. حتی طی صحبتی كه با برانكو داشتم ایشان هم بسیار تعجب كرده و گفت:" چطور یك باشگاه اروپایی بازیكن مصدومی را استخدام می كند، تو چطور بوخومی شدی؟"

به نظرت چند ماه طول می كشد كاملاً خوب شوی؟

مسئولان باشگاه بوخوم گفتند عجله ای برای بازگشت ندارند و با توجه به اینكه سن من كم است آنها اعتقاد دارند بعد از پایان بازی های نیم فصل و با خیالی راحت به میادین فوتبال بازگردم تا مشكل پیش نیاید. با این وضع6، 7 ماه هم ممكن است فیزیوتراپی و درمانم طول بكشد.

از شخصیتهای ورزشی یا ایرانی های مقیم چه كسی به ملاقاتت آمد؟

من به جز آقای فاضلی كسی را بالای سرم ندیدم  اما در روز پنجم یك پزشك ایرانی كه در آن كلینیك كار می كرد بالای سر من حاضر شد و برایم خیلی زحمت كشید. دكتر باقری مفیدی حتی با شوهرش فیلم بازی استقلال سپاهان را ضبط كرد و من آن را در كلینیك تماشا كردم.

حرف آخر؟

در آلمان كه بودم به هنگام بازگشت رودی فولر به آلمان و نوشتن استعفانامه اش مردم از این مربی بسیار قدردانی و تشكر كردند كه از یك شبكه به طور زنده پخش می شد. استقبال مردم از رودی فولر برایم بسیار جالب بود.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین