سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
«نشاط در اندیشه امام خمینی(ره)» اثری جدید از سیدمصطفی علوی است كه به زودی از سوی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) روانه بازار نشر خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نشاط در انديشه امام خميني(ره) در دست انتشار

علوی

«نشاط در انديشه امام خميني(ره)» اثري جديد از سيدمصطفي علوي است كه به زودي از سوي موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره) روانه بازار نشر خواهد شد.

علوي درباره اين كتاب به خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، گفت: همان‌گونه كه در فرهنگ اسلامي، نشاط روح و جسم از هم جدا نيست، در انديشه‌هاي امام(ره) نيز نشاط روح و جسم همراه با يكديگر مدنظر قرار گرفته است.

وي با اشاره به فرمايش معروف امام(ره) مبني بر اين كه «عقل سالم در بدن سالم است»، گفت: من اين كتاب را براساس سيره‌هاي عملي و نظري بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران نوشته‌ام و نشاط روح و جسم را در رفتار و گفتار ايشان بررسي كرده‌ام.

كتاب «نشاط در انديشه امام خميني(ره)» 160 صفحه دارد و موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره) چاپ اول آن را به زودي روانه بازار نشر خواهد كرد.

غدير، نام ديگر اثري است كه علوي به سفارش بنياد شهيد و امور جانبازان نگارش آن را به پايان برده است و به زودي منتشر خواهد شد.

علوي درباره اين كتاب نيز به خبرنگار «ايبنا» گفت: با توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري درباره توليد و نشر كتاب‌هاي كم حجم به منظور استقبال بيشتر مردم از كتاب و كتابخواني، بنياد شهيد و امور جانبازان تهران بزرگ، مجموعه كتاب‌هايي را با نام «چشمه‌هاي معرفت» در قطع جيبي منتشر مي‌كند و كتاب غدير نيز ازجمله اين آثار است.

وي افزود: در اين كتاب كه حداكثر 120 صفحه خواهد داشت، مبحث غدير را با توجه به ديدگاه‌هاي علامه اميني(ره) به زبان ساده ويژه دانشجويان و دانش‌آموزان مقطع دبيرستان به رشته تحرير درآورده‌ام.

اين نويسنده ادامه داد: غدير به واقع يك درياست و مي‌توان آن را از زواياي گوناگون بررسي كرد و من نيز در اين كتاب واقعه غدير را از زاويه استدلالي و برهاني بررسي كرده‌ام.

اين دو اثر جديد سيدمصطفي علوي، پاييز امسال روي پيشخوان كتابفروشي‌ها قرار خواهد گرفت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین