سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هنرمندان مدیركل دفتر فوق برنامه و تربیت بدنی سازمان بهزیستی كشور خبر داد: تیم‌های منتخب هنرمندان و ستارگان فوتبال ایران ساعت 18:30 روز جمعه به مناسبت هفته بهزیستی به مصاف هم می‌روند. ‌ دكتر عبدوس مدیركل دفتر فوق برنامه و ترب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رقابت تیم‌های ستارگان فوتبال ایران و منتخب هنرمندان


مدیركل دفتر فوق برنامه و تربیت بدنی سازمان بهزیستی كشور خبر داد: تیم‌های منتخب هنرمندان و ستارگان فوتبال ایران ساعت 18:30 روز جمعه به مناسبت هفته بهزیستی به مصاف هم می‌روند.

‌ دكتر عبدوس مدیركل دفتر فوق برنامه و تربیت بدنی سازمان بهزیستی كشور در جمع خبرنگاران، هدف اصلی برگزاری این مسابقه را حمایت از جامعه سازمان بهزیستی و به خصوص 250 معلول قطع نخاعی زلزله بم اعلام كرد و افزود: به علاوه قبل از برگزاری این مسابقه دو تیم كم‌توانان ذهنی كشور در مدت زمان 20 دقیقه به مصاف هم خواهند رفت.

وی از ناصر حجازی، عابدزاده، خداداد عزیزی، علی سامره، كریم باقری، حمید استیلی، فراز فاطمی، بهروز رهبری فرد، علی دایی، علی انصاریان و علیرضا منصوریان به عنوان اعضای تركیبی تیم «ستارگان فوتبال كشور» در بازی روز جمعه نام برد و گفت:‌ در تیم «منتخب هنرمندان» نیز با مربی‌گری یاریار؛ بازیكنانی از جمله جم، مفیدی، زندگانی، جواهر كلام، الیاسی، نوری، درخشان، منصوری، یاریار بازی خواهند كرد.

عبدوس با اعلام این كه جشنواره فرهنگی - هنری روز جمعه در ورزشگاه آزادی از ساعت 17 بعدازظهر دایر است، گفت: ویلچررانی، برگزاری 20 مسابقه و جشنواره فرهنگی، ورزشی هنری در سطح كشور،‌ فوتسال شبانه روزیها، تنیس، شطرنج، دوومیدانی و ... از دیگر برنامه‌های سازمان بهزیستی برای جامعه هدف تحت پوشش در این هفته خواهد بود.

مدیركل دفتر فوق برنامه و تربیت بدنی سازمان بهزیستی كشور با اشاره به این كه بازی روز جمعه به احتمال زیاد پخش مستقیم خواهد داشت، گفت: به همین مناسبت، جشنواره بادبادك پرانی نیز مرداد ماه جاری برگزار شده و 8 هزار و 500 نفر از افراد تحت پوشش سازمان نیز در 17 گروه اردویی به مدت یك هفته از برنامه‌های فوق برنامه اردوگاهها استفاده خواهند كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین