سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اد در پرسپولیس  تیم هما كه قرار است با نام پرسپولیس در لیگ تكواندو حضور یابد ضمن حفظ كادر قبلی خود قصد دارد با جذب تعدادی ملی پوش دیگر در لیگ حضور یابد. به همین منظور علاوه بر ساعی كه عضو تیم هما بود، بازیكنانی همچون علی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هادی ساعی و خداداد در پرسپولیس


 تیم هما كه قرار است با نام پرسپولیس در لیگ تكواندو حضور یابد ضمن حفظ كادر قبلی خود قصد دارد با جذب تعدادی ملی پوش دیگر در لیگ حضور یابد.

به همین منظور علاوه بر ساعی كه عضو تیم هما بود، بازیكنانی همچون علی تاجیك، سهیل مولانا و بهزاد خداداد نیز به جمع تیم پرسپولیس برای حضور در لیگ تكواندو كشور می پیوندند.

اعضای كمیته‌ی رسانه‌های سازمان تربیت بدنی انتخاب شدند

در نشست صبح یكشنبه مدیران مسوول و سردبیران رسانه‌های گروهی ورزش با مهندس محسن مهرعلیزاده معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی كه با هدف بررسی مسایل روز ورزش، بررسی انتظارات متقابل سازمان تربیت بدنی و رسانه‌های ورزشی بر اساس وظایف هر بخش و انتخاب 5 نفر از مدیران مسوول و سردبیران رسانه‌های گروهی ورزش برای عضویت در كمیته‌ی رسانه‌ها تشكیل شد پس از رای‌گیری صورت گرفته آقایان اردشیر لارودی، سردار مصطفی آجرلو، پرویز زاهدی، شاهین رحمانی و ندیری به عنوان اعضای اصلی این كمیته انتخاب شدند.

زمان آبادی و والی زاده به عنوان اعضای علی‌البدل این كمیته انتخاب شدند.

گفتنی است كمیته‌ی رسانه‌های سازمان تربیت بدنی با هدف تعیین سیاست‌ها و استراتژی اطلاع رسانی در حوزه‌ی ورزش كشور به منظور تقویت همكاری سازمان تربیت بدنی و رسانه‌ها برای ایجاد زمینه‌های لازم جهت ارتقا نقش و جایگاه رسانه‌های ورزشی تشكیل شده است.

مهرعلیزاده: ایده‌های جدیدی در ورزش دارم


نشست مهندس محسن مهرعلیزاده، معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی با مدیران مسوول و سردبیران رسانه‌های ورزشی صبح یكشنبه در محل سازمان تربیت بدنی برگزار شد.

تشكیل كمیته‌ رسانه‌ها با هدف ایجاد تعامل مثبت، منطقی و مستمر با رسانه‌ها و همفكری برای انتخاب حداكثر 5 نفر از مدیران مسوول یا سردبیران رسانه‌های ورزشی برای عضویت در كمیته‌ی مذكور از عمده مباحث انجام شده در نشست فوق بود.

مهندس مهرعلیزاده، معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی در این نشست گفت: تعامل میان دستگاه ورزش و رسانه‌های ورزشی از موارد اساسی مورد تاكید ماست و در همین راستا، رسانه‌ها و خبرنگاران را امین خود می‌دانم.

در ادامه مهندس مهرعلیزاده به ارایه گزارشی از اقدامات سازمان تربیت بدنی پرداخت و گفت: تدوین طرح جامع ورزش، توجه به ورزش‌های پایه از طریق تشكیل ستاد ویژه این ورزش‌ها، حركت به سمت خصوصی سازی در ورزش، تشكیل كمیته‌ی ستاد آتن ـ دوحه و ... در دستور كار ما قرار گرفت تا بتواند برای حال و آینده ورزش موثر باشد. همچنین با تفكر انجام برنامه‌ریزی كوتاه مدت و میان مدت، خوشبختانه این حركت شروع شده است كه در این رابطه بدترین آفت را غرق شدن مدیران در كارهای روزمره و جاری می‌دانم.

وی اظهار داشت: به شخصه حدود 60 تا 70 درصد از اوقات خود را صرف برنامه‌ریزی برای انجام اقدامات زیر بنایی و پایه‌ای ورزش می‌كنم و امیدوار هستم حاصل اقدامات بنیادین انجام شده را در آینده ببینیم، زیرا پایه آن گذاشته شده است. من ایده‌های جدیدی در ورزش دارم و به عنوان مثال اگر ده ایده داشته باشم تمامی آن را عملی می‌كنم و این طور نیست كه تعدادی را انجام دهم و مابقی را به دیگران و دوره‌های بعد بسپارم.

رییس سازمان تربیت بدنی همچنین درباره حضور علی فتح اله زاه به عنوان یكی از مشاورین خود گفت: فتح اله زاده فردی صادق، باوقار، متین و پركار است، من به مشاوران خود تنها حكم نمی‌دهم و برای آنها وظایفی را تبیین كرده‌ام. فتح اله زاده به جای حضور در پست مدیریت اجرایی، ترجیح داد تا به عنوان مشاور به ما كمك كند. یكی از وظایف وی ایجاد ارتباط بین سازمان تربیت بدنی، نشریات و رسانه‌های ورزشی است كه به دلیل خوش خلقی و ارتباط نزدیك با رسانه‌ها، به ما كمك خواهد كرد.

در بخش دیگری از این نشست، دكتر قراخانلو گزارشی از نحوه تشكیل كمیته‌ی رسانه‌ها ارایه كرد.

مهندس مهرعلیزاده در این رابطه گفت: فكر تشكیل این كمیته از یك سال و نیم پیش مد نظر ما قرار داشت كه در واقع یك سال و نیم دیر شروع شد، اما امسال درخواست كردم تا به طور جدی این كار پیگیری شود كه جنبه اجرایی گرفت و از تمامی همكارانی كه در تدوین اهداف این كمیته نقش داشتند تشكر می‌كنم.

رییس سازمان تربیت بدنی در پایان تاكید كرد: انتقادات مطرح شده از سر دلسوزی باعث رشد ورزش و سازمان ورزش خواهد شد و امیدوارم تا این كمیته با هدایتی مناسب بتواند اهداف مورد نظر را تحقق بخشد.

هادی زاده رییس فدراسیون ورزشهای نابینایان و كم بینایان شد


مجمع عمومی فدراسیون ورزشهای نابینایان و كم بینایان با حضور علی كفاشیان، رییس مجمع برگزار شد و علی اصغر هادی زاده با كسب 37 رای به عنوان رییس جدید این فدراسیون برگزیده شد.

علی اصغر هادی زاده پیش از این و پس از استعفای محمدحسن خداوردی ( رییس پیشین فدراسیون نابینایان وكم بینایان ) به مدت 2ماه سرپرست موقت فدراسیون ورزشهای نابینایان و كم بینایان بود.

در این مجمع تعداد اعضای حاضر 34 نفر بودند كه محمدرضا علیزاده، محمدرضا مظلومی و علی‌اصغر هادی زاده به عنوان نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون ورزشهای نابینایان و كم بینایان در این مجمع حضور داشتند.

این در حالی است كه علی‌اكبر اسفندیاری یكی دیگر از كاندیداهای تصدی این پست، در مجمع حاضر نشد.

علی اصغر هادی زاده با انتخاب به عنوان رییس فدراسیون نابینایان و كم‌بینایان بر استفاده از تجربیات پیشكسوتان، با تجربه‌ها و تشكیل كمیته‌های تخصصی در رشته‌های مختلف نابینایان و كم بینایان تاكید كرد و گفت: تاكید دارم هیات رییسه قوی، كارآمد و آشنا به رشته‌ی نابینایان و كم بینایان را در رشته‌های مختلف دور هم گرد آورم تا جایگاه ویژه‌یی را برای این رشته در كشور باز كنم.

وی اظهار كرد: برای بالا بردن سطح فنی و علمی ورزشكاران نابینایان و كم بینایان در رشته‌های مختلف كمیته‌یی تحت عنوان كمیته آموزش در فدراسیون تشكیل خواهیم داد. همچنین همكاری صمیمانه‌یی را با نهادهایی مانند آموزش و پرورش استثنایی و سازمان بهزیستی برقرار خواهیم كرد تا كار پشتوانه‌سازی را هر چه سریع‌تر در مدارس آغاز كنیم.

هادی زاده در پایان از رییس خواستار شفاف و روشن شدن اعتبارات هیات‌ها شد.

با حكم مهندس مهرعلیزاده؛

داودی شمسی قائم مقام سازمان تربیت بدنی شد

داودی شمسی رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی با دریافت حكمی از سوی مهندس مهرعلیزاده به عنوان قائم مقام سازمان تربیت بدنی معرفی شد.

در جلسه صبح یكشنبه شورای معاونین سازمان تربیت بدنی كه به ریاست مهندس مهرعلیزاده برگزار شد داودی شمسی به طور رسمی به معاونین سازمان معرفی گردید.

علی كاظمی با حداكثر آرا مجددا به عنوان رییس هیات فوتبال تهران انتخاب شد


در پایان مراسم رای‌گیری انتخابات هیات فوتبال استان تهران، علی كاظمی با كسب حداكثر آرا مجددا به عنوان رییس هیات فوتبال استان تهران انتخاب شد.

در پایان مراسم رای‌گیری انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران، از مجموع شانزده رای اخذ شده، علی كاظمی 13 رای و امیر حسین فتحی 3 رای كسب كردند. كه با این حساب علی كاظمی مجددا در سمت خود به عنوان رییس هیات فوتبال استان تهران، ابقا شد.

گفتنی است، مهدی اربابی به عنوان نایب رییس، مصطفی شهبازی دبیر هیات و خزایی نیز به عنوان خزانه‌دار رییس هیات فوتبال تهران انتخاب شدند.

مسابقات قهرمانی كاراته دانشجویان جهان- صربستان؛

یك مدال طلا، دستاورد تیم ایران در روز سوم

در سومین روز از مسابقات قهرمانی كاراته دانشجویان جهان در شهر بلگراد، تیم ایران در بخش كومیته انفرادی توسط رضا عزیزی صاحب یك مدال طلا شد.

در پیكارهای وزن 65ـ كیلوگرم روح‌الله اسفندیاری به علت حاضر نشدن ورزشكار اوكراینی به دور دوم راه یافت. وی در این مرحله در مقابل حریفی از چین تایپه با نتیجه‌ی 8 ـ 1 برنده شد ولی در دور سوم، با شكست مقابل حریفی از تركیه از دور مسابقات خارج شد.

در وزن 70ـ كیلوگرم، نادر جودت پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل حریف اوكراینی پیروز شد. سپس در مقابل حریف قدرتمند روسی خود با نتیجه‌ی 2 ـ صفر شكست خورد و با توجه به حضور ورزشكار روسی در فینال، به جدول بازنده‌ها (رپه شارژ) راه یافت. وی پس از غلبه بر حریف اسپانیایی با نتیجه‌ی 3 ـ 1، در مسابقه رده‌بندی مقابل حریفی از ژاپن قرار گرفت و به دلیل تساوی 4 ـ 4، در نهایت با یك امتیاز اختلاف، در وقت اضافه بازی را به حریف واگذار كرد.

در وزن 75ـ كیلوگرم مسلم زین‌الدین در دور اول مقابل حریف ونزوئلایی خود با نتیجه‌ی 3 ـ 2 پیروز شد و در دور دوم بر حریف بلغارستانی با نتیجه‌ی 3 ـ صفر غلبه كرد. وی در دور سوم و در وقت اضافه، با نتیجه‌ی 1 بر صفر در مقابل حریفی از اوكراین، مسابقه را واگذار كرد.

در وزن 80 ـ كیلوگرم، ناصر خواجه حسینی در دور اول علیرغم انجام یك مسابقه بسیار خوب و فنی، در عین شایستگی مسابقه را با نتیجه 4 بر 3 به حریفی از فرانسه واگذار كرد. خواجه حسینی در صورت پیروزی مقابل حریف فرانسوی خود شانس زیادی برای رسیدن به فینال داشت.

در مسابقات وزن 80+ كیلوگرم، رضا عزیزی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد. وی در دور دوم با حاضر نشدن حریف ژاپنی به دور سوم راه یافت و در این دور با نتیجه‌ی 1 ـ صفر مقابل ورزشكار اسلواكی پیروز شد. عزیزی در مسابقه نیمه نهایی مقابل حریفی از لهستان 3 ـ 1 پیروز شد و با شایستگی به فینال مسابقات راه یافت. در این مرحله عزیزی برای كسب مدال طلا به مصاف حریفی تونسی خود رفت و با كسب پیروزی، به مدال طلا دست یافت.

تیم دانشجویان ایران در دو روز نخست این رقابت‌ها موفق به كسب عنوان نایب قهرمانی در كاتای تیمی شده بود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین