تبیان، دستیار زندگی
در رتبه نخست آنتی ویروس‌ها، نگارش آزمایشی آنتی ویروس AVK 2009 به چشم می‌خورد که ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتخاب برترین آنتی ویروس ماه سپتامبر

ویروس

مرکز تحقیق و پژوهش Virus Bulletin ضمن انجام آزمایش‌های مختلف بر روی آخرین نسخه از آنتی ویروس و همچنین نرم‌افزارهای Mailware موجود، اخیراً گزارش مربوط به ماه سپتامبر 2008 خود را ارائه نموده است.

این آزمایش‌ها عبارت بودند از تعداد ویروس و کدهای مخرب شناسایی شده توسط نرم افزار، شناسایی اشتباه یک برنامه به عنوان تهدید، سرعت اسکن هارد دیسک و سرعت پاسخ دهی به مشکلات بوجود آمده.

در رتبه نخست آنتی ویروس‌ها، نگارش آزمایشی آنتی ویروس AVK 2009 به چشم می‌خورد که درون خود از نمونه بهبود یافته موتور Avast و BitDefender برای جستجو و پاک سازی ویروس‌ها استفاده می‌کند. همچنین این برنامه رتبه نخست نرم افزارهای Malware را نیز با کسب 99.8 امتیاز به خود اختصاص داده است.

بسته امنیتی Avira's Premium Security Suite 2008 در زمینه نرم افزارهای Mailware رتبه دوم را بدست آورده و F-Secure 2009 در زمینه برنامه‌های ضد جاسوسی به رتبه دوم دست پیدا کرده است.

جالب‌ترین نتیجه پیرامون آزمایش‌های صورت گرفته که به مدت 4 هفته به طول انجامیده است، رتبه نه چندان مناسب نگارش آزمایشی Notron Antivirus 2009 می باشد که با 6.202 مرتبه بروز رسانی، در بسیاری از ساعات دچار اشکال شده است.

در این آزمایش مجموعاً 34 نرم افزار امنیتی مورد بررسی قرار گرفتند، که در آنها McAfee رتبه 21 و Trend Micro رتبه 30 را به خود اختصاص دادند.

منبع: WinBeta.Net

مطالب مرتبط:

شیوع کرم جنگ جهانی سوم!

ویروسی هستید یا خیر؟

آشنایی با کرم W32/Dorf-BF