وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بی اتحادیه فوتبال كرواسی هفته‌ی آینده جانشین اتوباریچ مشخص می‌شود نام برانكو ایوانكوویچ، سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان در فهرست جانشینان «اتو باریچ»، سرمربی پیشین تیم ملی كرواسی دیده می‌شود. اتحادیه‌ی فوتبال كرواسی تصمیم‌گیری...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نام برانكو ایوانكوویچ در فهرست انتخابی اتحادیه فوتبال كرواسی

هفته‌ی آینده جانشین اتوباریچ مشخص می‌شود


نام برانكو ایوانكوویچ، سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان در فهرست جانشینان «اتو باریچ»، سرمربی پیشین تیم ملی كرواسی دیده می‌شود.

اتحادیه‌ی فوتبال كرواسی تصمیم‌گیری نهایی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی این كشور را به هفته‌ی آینده واگذار كرد. هنوز سران این اتحادیه برای برگزیدن جانشین اتو باریچ به توافق نرسیده‌اند.

ولاتكو ماركوویچ رییس اتحادیه‌ی فوتبال كرواسی در نشست كمیته‌ی اجرایی این اتحادیه گفت: پس از رای‌گیری محرمانه، نام چهار مربی وارد فهرست اتحادیه شد كه من در روزهای آینده در مورد آنها مطالب بیشتری خواهم گفت.

اما چهار مربی مورد نظر كروات‌ها، «سركو كاتانچ»، سرمربی پیشین تیم ملی اسلواكی، «زلاتكو كرانیاكار»، بازیكن پیشین تیم ملی كرواسی، با تجربه مربیگری نوین، «مارتین نووسلاك»، سرمربی تیم ملی زیر بیست و یك ساله‌های كرواسی و «برانكو ایوانكوویچ»، سرمربی كنونی تیم ملی ایران هستند.

اتوباریچ هدایت كرواسی را در رقابت‌های یورو 2004 بر عهده داشت، اما نتایج خوبی به همراه این تیم به دست نیاورد. این مربی دیگر تمایلی به هدایت تیم ملی كشورش نداشت. او فشار رسانه‌ها را یكی از دلایل استعفای خود می‌دانست.

روزنامه‌های كرواسی، سرمربی پیشین تیم ملی كرواسی را به سبب توجه بیش از اندازه به دفاع نكوهش می‌كردند و گروه او را فاقد جسارت و روحیه‌ی مبارزه طلبی می‌دانستند. اكنون تیم ملی كرواسی خودش را برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2006 آماده می‌كند. كروات‌ها باید برای راهیابی به رقابت‌های جام جهانی با سوئد، بلغاستان، ایسلند و مالت دیدار كنند.

بی‌تردید نمایندگان اتحادیه‌ی فوتبال كرواسی در روزهای آینده با برانكو ایوانكوویچ تماس خواهند گرفت. او یكی از چهار مرد برگزیده شده از سوی كمیته‌ی فنی این اتحادیه است و پیشینه‌ی خوبی در حرفه‌اش دارد.

برانكو ایوانكوویچ:

به تمام تعهدات خود پایبندم

برانكو ایوانكوویچ گفت: تا پایان مدت زمان قرارداد خود با تیم ملی فوتبال ایران، تعهدات خود را به انجام خواهم رساند و ایران را ترك نخواهم كرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان كشورمان پس از قرار گرفتن در فهرست چهار نفره كمیته فنی اتحادیه فوتبال كرواسی برای جانشینی «اتوباریچ» سرمربی سابق تیم ملی كرواسی ، گفت: اتحادیه فوتبال كرواسی در زمینه سرمربیگری تیم ملی كشورم با من صحبت‌هایی را انجام داده است اما من از نظر حرفه‌یی، خود را ملزم به انجام مفاد قرارداد می‌دانم. ضمن این‌كه در آستانه‌ی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا قرار داریم و باید پیش از هر چیز فكر خود را متمركز و متوجه این مسابقات كنیم.

وی در پایان یادآور شد: پس از پایان مدت زمان قرارداد خود در پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی 2006 به بررسی شرایط خواهم پرداخت و تصمیم‌گیری می‌كنم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین