تبیان، دستیار زندگی
حضرت آیت الله مكارم شیرازی از فعالیت‌ها و اقدامات وزیر راه در مدت اندك مدیریت‌اش قدردانی كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قدرداني آيت الله مكارم شيرازي از وزير راه

مکارم شیرازی

حضرت آيت الله مكارم شيرازي از فعاليت‌ها و اقدامات وزير راه در مدت اندك مديريت‌اش قدرداني كرد.

به گزارش خبرگزاري رسا،‌ حضرت آيت الله ناصر مكارم شيرازي، از مراجع تقليد در ديدار مهندس حميد بهبهاني، وزير راه و ترابري و هيات همراه گفت: جنابعالي در مدت اندكي توانستيد فعاليت قابل توجهي در اين وزارتخانه داشته باشيد.

وي تصريح كرد: انتخاب شما به عنوان وزير راه به جا بود و اميدواريم با توجه به انرژي كه در شما وجود دارد، با قدرت وارد شويد و كار خود را به همين شكل ادامه دهيد.

حضرت آيت الله مكارم شيرازي با بيان اين كه بسياري از جاده‌ها و راه‌ها پس از انقلاب اسلامي بهسازي و نوسازي شده است،‌ تاكيد كرد:‌ اكنون پس از پيروزي انقلاب اسلامي شاهد پيشرفت خوبي در زمينه راه و راه‌سازي بوده‌ايم و اين رشد بايد هر روز افزايش يابد.

وي تقويت و بهسازي راه‌هاي كشور را بسيار مهم خواند و افزود: بهسازي و گسترش راه‌هاي زميني مي‌تواند در بسياري از فعاليت‌هاي و خدمات كشور موثر باشد، زيرا بسياري از حمل و نقل‌ها از طريق اين راه‌ها صورت مي‌گيرد و تقويت آن موجب خدمت رساني بيشتر به مردم مي‌شود.

اين مرجع تقليد گسترش راه‌هاي ريلي را بسيار مهم دانست و تاكيد كرد: آرامش و آسايش مردم در مسافرت با تقويت راه‌هاي زميني ممكن مي‌شود، از اين رو هرچه بتوانيد راه‌هاي‌ ريلي را گسترش دهيد مردم به آسايش بيشتري خواهند رسيد.

وي همچنين خواستار توجه هر چه بيشتر به راه‌ها و جاده‌هاي كشور از نظر علامت‌گذاري و آسفالت شد و در ادامه با اشاره به وجود برخي مشكلات مردم در مسافرت گفت: وجود برخي امكانات در راه‌ها مانند مسجد و اماكن خدماتي بين راهي از نيازهاي مردم در مسافرت به شمار مي‌آيد كه بايد به اين مساله هم توجه شود.