سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران بیش از یك‌هزار و 200 عنوان كتاب در حوزه‌های مختلف از بیست‌ویكیمن نمایشگاه‌بین‌المللی كتاب تهران خریداری كرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

1200 عنوان كتاب به منابع كتابخانه ملي افزوده شد

کتابخانه ملی

سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران بيش از يك‌هزار و 200 عنوان كتاب در حوزه‌هاي مختلف از بيست‌ويكيمن نمايشگاه‌بين‌المللي كتاب تهران خريداري كرده است.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اين كتاب‌ها كه بخش اعظم آن به سفارش شورا‌هاي مختلف علمي اين سازمان است، در حال حاضر در مرحله فهرست‌نويسي قرار دارد.

بر اساس آمار ارائه شده از سوي سازمان اسناد و كتابخانه ملي 50 عنوان كتاب لاتين به سفارش گروه مخازن مرجع، 150 عنوان به سفارش گروه كتابداري و اطلاع رساني به انتخاب اعضاي هيات رييسه، 200 عنوان كتاب براي شوراي هنرخريداري شده است.

همچنينن 50 عنوان كتاب لاتين براي شوراي كودك و نوجوان، 120 عنوان براي شوراي سياسي و علوم اجتماعي، 40 عنوان كتاب لاتين به سفارش شوراي تربيت بدني و 100 عنوان كتاب به زبان غربي براي شوراي تاريخ خريداري شده است.

كتاب‌هايي كه كه به سفارش شوراي ادبيات و زبان فارسي سازمان اسناد و كتابخانه ملي از نمايشگاه بيست و يك خريداري شده است نيز بالغ بر 200 عنوان كتاب است به دو زبان لاتين و عربي است.

80 عنوان كتاب در حوزه ايران‌شناسي و اسلام‌شناسي، 40 عنوان براي ستاد ويژه توسعه و فناوري ناتو، 30 عنوان براي دانشكده كتابداري، 40 عنوان براي اداره ارتباطات و امنيت شبكه به دو زبان فارسي و لاتين و همچنين 60 عنوان كتاب به سفارش اعضاي هيات علمي سازمان از ديگر آمار خريداري شده در نمايشگاه كتاب امسال است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین