سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری این دانشگاه به...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آرشیو شد

ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری این دانشگاه به صورت اینترنتی از روز یکشنبه 31 شهریور ماه آغاز و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

 

داوطلبان متقاضی ثبت نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیر حضوری مدیریت خانواده باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور به مبلغ 10 هزار ریال و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت نام به مبلغ 17 هزار ریال اقدام کنند.

 

داوطلبان پس از مطالعه دفترچه باید به سامانه ثبت نام اینترنتی دوره کاردانی پودمانی غیر حضوری مدیریت خانواده به آدرس www.reg.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

این دوره شامل 16 پودمان با رویکردهای مهارتی متنوع مانند حقوق خانواده، مشاور خانواده، روانشناسی و تعلیم و تربیت کودکان، اقتصاد و برنامه ریزی خانواده، آداب معاشرت و همسرداری و جمعیت، بهداشت و فوریت های پزشکی، مجموعه ای جامع از مهارت های علمی کاربردی را در اختیار اعضا خانواده قرار می دهد.

 

در این میان برخی پودمانهای اختیاری نظیر دکوراسیون و تزئینات داخلی، پرورش گل های زینتی، آشپزی و سفره آرایی و کاربری کامپیوتر بر غنا و تنوع این دوره افزوده است و دانشجویان این دوره با امکان انتخاب دو پودمان همزمان در هر ترم تحصیلی حداقل در 5/2 سال امکان کسب همه مهارتها را داشته و به دریافت مدرک رسمی کاردانی علمی کاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی نایل می شوند و امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگاهها خواهند داشت.

 

مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افزود: کلیه پودمان ها در قالب لوح فشرده (VCD) به همراه جزوه یا کتاب قابل ارائه است.

 

شهریه ثبت نام در هر پودمان 000/300 ریال بوده و تنها شرط پذیرش در این دوره داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچگونه شرط دیگری از جمله کف معدل، جنسیت سن و غیره ندارد.

 

گردآورنده : خانم قزل

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین