سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یم سوم شدیم! تیم ملی فوتبال كشورمان كه جهت برگزاری یك اردوی آماده سازی قبل از آغاز مسابقات جام ملت های آسیا به كشور آلمان عزیمت كرده شب گذشته در یك تورنمنت چهارجانبه به میدان رفت. در این تورنمنت هر بازی به مدت 45 دقیقه به طو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

یك پیروزی و یك شكست در آلمان

بین چهار تیم سوم شدیم!

تیم ملی فوتبال كشورمان كه جهت برگزاری یك اردوی آماده سازی قبل از آغاز مسابقات جام ملت های آسیا به كشور آلمان عزیمت كرده شب گذشته در یك تورنمنت چهارجانبه به میدان رفت.

در این تورنمنت هر بازی به مدت 45 دقیقه به طول انجامیده و به پایان می رسید.

تیم ملی در بازی اول به مصاف یك تیم ناشناخته سوئیسی رفت و تا دقیقه 30 یك بر صفر از حریف عقب بود تا اینكه ایمان مبعلی روی یك ضربه كاشته با هنرنمایی تمام دروازه حریف را گشود و بازی را به تساوی كشاند.

در پایان 45 دقیقه برای مشخص شدن تیم فینالیست كار به ضربات پنالتی كشید.

هر پنج ضربه دو تیم به گل تبدیل شد و در پنالتی های تك تك، آرش برهانی ضربه نهم را به دستان دروازه بان حریف كوبید تا تیم ملی در این تورنمنت سطح پایین از راه یابی به بازی فینال محروم شود.

ابراهیم میرزاپور نیز موفق نشد هیچ یك از 9 ضربه نواخته شده سوئیسی ها را مهار كند. بلافاصله پس از این بازی برای مشخص شدن تیم سوم، ملی پوشان به مصاف تیم اف.ث.هارد اتریش رفتند و با هنرنمایی جواد نكونام و حامد كاویانپور و با حساب چهار بر صفر به پیروزی رسیده و عنوان سومی این تورنمنت 180 دقیقه ای را از آن خود كردند.

**واعظی، علوی، رضایی، زارع، كاملی مفرد، امیرآبادی، نكونام، كاویانپور، كعبی، كریمی و برهانی در بازی با اف.ث.هارد بازیكنان تیم ملی ایران بودند.

**حدود دو هزار نفر در ورزشگاه سه هزار نفری و گمنام آلمان حضور داشتند.

**ایوانكوویچ از عملكرد شاگردانش رضایت داشت.

**تیم ملی امشب در یك تورنمنت سه جانبه شركت می كند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین