تبیان، دستیار زندگی
نظرات و مصاحبه ها در خصوص بازی فوق : مدیر عامل استقلال گفت : بازی خوبی بود ولی در کار بازیکنان ما احتیاط دیده می شد که در خانه گل نخوریم . وی تأکید کرد: مطمئن باشید در بازی برگشت دیگر ترسی نداریم و فقط حمله می کنیم زیرا استر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ویژه باشگاههای آسیا دیدار استقلال – نفتچی (بازی رفت)

نظرات و مصاحبه ها در خصوص بازی فوق :

مدیر عامل استقلال گفت

:بازی خوبی بود ولی در کار بازیکنان ما احتیاط دیده می شد که در خانه گل نخوریم .

وی تأکید کرد: مطمئن باشید در بازی برگشت دیگر ترسی نداریم و فقط حمله می کنیم زیرا استرس نداریم. وی افزود: تیم ازبکی فوتبال را خوب بازی می کرد و نشان داد از سطح بالایی برخوردار است ولی ما بهتر ظاهر شدیم و به همین خاطر پیروز میدان بودیم.

مؤمن زاده

:موقعیت ها با بی دقتی از دست رفت. با این پیروزی در بازی برگشت مشکلات کمتری داریم. مؤمن زاده با اشاره به موقعیت های بدست آمده، بی دقتی را عامل از دست دادن و قدر نداشتن موقعیت های بوجود آمده در بازی دانست و این برد را سبب افزایش انگیزه استقلال معرفی کرد.

برانکو ایوانکوویچ سر مربی تیم ملی ایران:

استقلال سزاوار به ثمر رساندن بیش از یک گل برابر حریف ازبک بود.برانکو که از نزدیک شاهد دیداردر ورزشگاه تختی بود گفت: در این دیدار تاکتیک بهتراستقلال نسبت به حریف خود، به چشم آمد و سزاوار به ثمر رساندن بیش از یک گل بود. البته امیدوارم در بازی برگشت شاهد موفقیت استقلال باشم چرا که استقلال در مجموع از برتری محسوسی نسبت به حریف برخوردار بود.

خبر ویژه بازی استقلال – نفتچی

جواد زرینچهدر مصاحبه تلفنی اختصاصی با بخش ورزشی سایت تبیان در خصوص بازی با نفتچی:

·     بعد از کلی حرف و حدیث در بازی اخیر بازگشت پر فروغی داشتید نظر شخصی خودتان چیست؟

فکر می کنم با توجه به شرایط موجود بازی قابل قبولی ارائه دادم و تمام هدف و تلاشم برای انجام دفاعی بهتر و بکارگیری دستورات کخ بود، چرا که او تأکید زیادی بر گل نخوردن در این دیدار داشت که الحمدالله مؤفق شدیم.

·      نظرتان در مورد ترکیب جدید خط دفاعی استقلال در این بازی چیست؟

تیم ما مدافعان بسیار آماده و با کلاسی دارد که به نظر من هر یک مهره ای کارآمد در دفاع محسوب می شوند، اما با توجه به ترافیک و تدابیر دفاعی، کخ مجبور به استفاده از بعضی از آنهاست. من شخصاً با همه آنها در گذشته و تیم ملی در کنار یکدیگر بازی کرده ایم و فقط در استقلال شرایط، نیاز به هماهنگی بیشترو وقت و زمان دارد، دراین دیدارعلاوه بر آفسایدگیری با فشار حریف به عقب می آمدیم تا دچار مشکل در آفسایدگیری و دفع توپ نشویم.

·      به نظر شما با زدن یک گل در تهران در دیدار برگشت دچار مشکل نمی شوید؟

من قبول دارم که کم گل زدیم و یک گل اندوخته خوبی نیست، اما آنها تیم دست و پا بسته ای نبودند، دیگر اینکه مطمئن هستم در بازی برگشت ما می توانیم به گل برسیم چرا که آنها هجومی خواهندبود و ما حتی با ضد حملات می توانیم به گل برسیم آنها در برگشت بازتر و روان تر به میدان می آیند.

·      داوری بازی را چطور دیدید و اخطاری را که از او گرفتید چگونه ارزیابی می کنید؟

در کل، قضاوت بی نقص و بی غرضی را داشت، ولی فکر می کنم به خشونت های سبک تیم های آسیای میانه آشنایی کامل نداشت و در چند صحنه به آنها یا کم اخطار داد یا اصلاً کارت نداد. در مورد کارت خودم نیز تکل و هدفم توپ بود که کمی بی دقتی باعث شد بازیکن حریف هم سرنگون شود و خطایی بود مثل خطاهای رایج در فوتبال که داوران نسبت به سلایق و قوانین آن را جریمه می کنند.

مصاحبه با زرینچه در خصوص بازی با نفتچی با سایت تبیان:


·      به نظر شما بهترین های استقلال چه کسانی بودند؟

در استقلال همه خوبند، سؤال سیاسی نکن اما خارج از شوخی هاشمی نسب، خرمگاه ، فکری و اکبر پور بهتر از بقیه بودند.

·      در پایان اگر حرفی دارید بفرمائید؟

حرف خاصی ندارم. از هواداران استقلال می خواهم با کمی حوصله و حمایت استقلال واقعی را در روزهای آینده ببینند. با آرزوی سلامتی برای آنها و مؤفقیت برای شما.

مصاحبه از علیرضا بابایی

محمد فنایی، داورارزنده و قدیمی فوتبال کشورمان که سه هفته پیش ناظر بازی نفتچی و الاهلی یمن در شهر فرقانه بود به خبر ورزشی گفت: هر شهر و کشور فرهنگ خاص خود را داراست، در شهر فرقانه مردم عاشق بوکس هستند و حتی در بین دو نیمه در وسط زمین برای سرگرم کردن و علاقه مندان، مسابقه بوکس برگزار می کنند.

آنها از نظر امنیتی بسیار خوب هستند و پلیس حاضر در صحنه و محبوبی دارند.

مربی آنها سرکیسیان در رأس کادر فنی آنها سابقه 18 ساله دارد. فرقانه مردمان فقیری دارد ضمن اینکه این شهردارای یک هتل درجه سه بنام زیارت است. هوای این شهر کاملاً سرد و برفی است چرا که در منطقه کوهستانی واقع شده است.

از تاشکند تا فرقانه با اتوبوس 8 ساعت راه است.

توصیه من به تیم و مسئولان استقلال این است که بازیکنان را به خوبی کنترل کنند، فکر می کنم بهتر است یک شب قبل از مسابقه در فرقانه حاضر شوند.

زمین چمن آنها سفت و خوب است، ناهمواری ندارد ولی سبز و مخملی نیست و تا حدودی شبیه استادیوم تختی مشهد خودمان است.