تبیان، دستیار زندگی
گروه چهارم: پرسپولیس(ایران) الطلبه(عراق) نیسا (ترکمنستان) و تیم چهارم از میان تیمهای الاهلی (امارات) و پاختاکور(ازبکستان) برگزیده می شود، الاهلی در زمین حریف یک شکست امیدوار کننده داد و با نتیجه 2-3 و با گل علی کریمی بازی رف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ویژه باشگاههای آسیا

گروه چهارم:پرسپولیس(ایران) الطلبه(عراق) نیسا (ترکمنستان) و تیم چهارم از میان تیمهای الاهلی (امارات) و پاختاکور(ازبکستان) برگزیده می شود، الاهلی در زمین حریف یک شکست امیدوار کننده داد و با نتیجه 2-3 و با گل علی کریمی بازی رفت را واگذار کرد، اما در مسابقه برگشت در امارات این شکست با یک پیروزی خفیف خانگی 0-1 یا 1-2 پاک می شود.

نتیجه: پرسپولیس(ایران) الطلبه(عراق) نیسا(ترکمنستان) الاهلی (امارت) یا پاختاکور(ازبکستان)

توضیح:بازی های برگشت آخرین مرحله انتخابی لیگ قهرمانان روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می شود.

استقلال ایران یک – نفتچی ازبکستان صفر

چهارشنبه 22 آبان 81 ورزشگاه تختی تهران ، سوپر جام باشگاههای آسیا ( دور رفت )

گل:

مهدی هاشمی نسب دقیقه 49 داور:محمد کوسا (سوریه)

اخطار:

زرینچه، نیکبخت واحدی از استقلال- تایراف، عیسی کوف و متالیوف (نفتچی)هوا:خوب، زمین نامناسب و ناهموار

تماشاگر:

حدود 12 هزار نفر استقلال:برومند- زرینچه (کاپیتان) خرمگاه- فکری- هاشمی نسب- فیض کریملو- اکبرپور- (84علیرضا منصوریان) اکبری- نیک بخت واحدی (75 دین محمدی) مؤمن زاده (69 فاطمی)

مربی:

رولند کخ نفتچی:زابیراف- تویزف- تایراف- هلوماتف- قربانف- لبدوف- وردیف- سرگی ئی (53 عسی کوف) ماتالیف- کوبالنکو- سعید اف .

مربی:

سرکیسیاناستقلال باز هم چوب مهاجمان کم خطرو گل نزن خود را خورد و در شرایطی که"کخ"همه آنها را به بازی گرفته بود در نهایت مدافعی بنام هاشمی نسب به پرواز درآمد و ناجی استقلال شد.

این گل که در دقیقه 49 بدست آمد. استقلال که به نظر می رسید روی ضربات ایستگاهی تمرینات مختلفی انجام داده است، روی همین تاکتیک به گل رسید. کرنر فیض کریملو به زیبایی روی دروازه آمد و مهدی هاشمی نسب بلند پروازتر از همیشه و با ضربه سر کاری تور دروازه را به لرزه درآورد .

ماحصل مهم بازی ضربه تیردروازه سامره و گل دیگر هاشمی نسب بود، که بعلت آفساید مردود اعلام شد.نظرات و مصاحبه های انجام شده در خصوص بازی استقلال- نفتچی (تهران)

کنفدراسیون فوتبال آسیا:

هاشمی نسب شانس استقلال را در جام قهرمانان آسیا بالا برد.

مهدی هاشمی نسب بارقه امید را برای هواداران تیمش روشن کرد و نظر برانکو را به خود جلب کرد. هاشمی نسب گفت: این خوشحالی من بابت گلزدن نیست چون من قبلاً هم گلزنی کرده ام ولی اینکه تیم برنده شد و هواداران خوشحال شدند من هم خوشحال شدم .

خدا می داند که من چقدر هوادران استقلال را دوست دارم، من می دانم که آنها خیلی آشفته و ناراحت بودند در روزهایی که تیمشان خوب بازی نمی کرد.