تبیان، دستیار زندگی
آخرین مرحله انتخابی لیگ قهرمانان آسیا در حالی که فقط بازیهای برگشت آخرین مرحله مسابقات انتخابی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده،هوادران این لیگ نوپا در آسیا می توانند بدون نیاز به گذاشتن دندان بر جگرشان تمام تیمهای مرحله گروه ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ویژه باشگاههای آسیا

آخرین مرحله انتخابی لیگ قهرمانان آسیا

در حالی که فقط بازیهای برگشت آخرین مرحله مسابقات انتخابی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده،هوادران این لیگ نوپا در آسیا می توانند بدون نیاز به گذاشتن دندان بر جگرشان تمام تیمهای مرحله گروه بندی را که شامل چهار گروه چهارتیمی (دو گروه از غرب و دو گروه از شرق آسیا) هستند را شناسایی کنند.

گروه یک: تیمهای تروساسانا(تایلند) و کاشیما آنتلرز(ژاپن) بدون انجام مسابقه و با استفاده از مزایای سیدبندی به طور مستقیم در این گروه جای گرفته اند، تیم سوم این گروه به احتمال 99 درصد شانگهای شنهوا از چین خواهد بود، که این هفته تیم گیلانگ سنگاپور را با نتیجه 0-3 در بازی رفت برد و بعید به نظر می رسد که بازی برگشت هیچ تفاوتی در نتیجه کلی این دیدار ایجاد کند. دیگر سهمیه این گروه قطعاً به تامه جون کره جنوبی اختصاص دارد که موهون باگان هند را در بازی رفت شش تایی کرد.

نتیجه: تروساسانا(تایلند) کاشیما آنتلرز(ژاپن) شانگهای شنهوا (چین) تامه جون (کره جنوبی).

گروه دوم: سئونگنام (کره جنوبی) دالیان(چین) دو تیم سرگروه هستند، از سوی دیگر شیمیزواس پالس(ژاپن) در یک بازی ساده موفق شد به تیم ساوت چاینا از کره 5 گل بزند. اما تکلیف تیم چهارم این گروه در بازی برگشت او سرتسپا (تایلند) چرچیل برادرز (هند) مشخص می شود.

نتیجه: سئونگنام(کره) دالیان(چین) شیمیزو(ژاپن) و ( ؟ )

گروه سوم: العین (امارات) الهلال (عربستان) به طور خودکار در این گروه قرار گرفته اند، السد (قطر) با کسب نتیجه تساوی 1-1 در خانه الجیش (سوریه) می تواند با یک تساوی صفر – صفر در زمین خودی به مرحله بعدی صعود کند و همانطور که می دانید استقلال ایران در مقابل نفتچی (ازبکستان) با پیروزی 0-1 صاحب یک نتیجه نستباً مطمئن شد و حتی در صورت شکست 1-2 در زمین حریف به جمع 16 تیم برتر آسیا ملحق می شود .

نتیجه: العین (امارات) الهلال (عربستان) السد (قطر) ؟ و استقلال (ایران)