• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • پنج شنبه 1383/04/11
  • تاريخ :

بهنام محمودی رسما به «ریما كریما» پیوست

محمودی: پس از جام راشد راهی ایتالیا می‌شوم

در چند روز اخیر اخبار متفاوتی از وضعیت بهنام محمودی والیبالیست تیم ملی كشورمان به گوش می‌رسید به طوری كه طبق آخرین اخبار، فدراسیون والیبال اعلام كرد كه دعوت نامه‌ی محمودی به فدراسیون رسیده است اما هنوز كارهای ترجمه آن انجام نشده است. این در حالی است كه بهنام محمودی رسما خبر از عقد قراردادنهایی با تیم «ریما كریما» ایتالیا به مدت یك سال می‌دهد.

وی با بیان این كه هم اكنون با هیچ باشگاه داخلی قراردادی ندارد گفت: قرارداد من با باشگاه پگاه به اتمام رسیده است و من احتیاجی به اخذ رضایت نامه از این تیمندارم. من حتیITC خود را از فدراسیون دریافت كرده‌ام و بعد از رقابت‌های جام شیخ راشد راهی ایتالیا خواهم شد.

محمودی افزود: مسولین تیم والیبال «ریما كریما» از من خواستند تا با این تیم قرارداد 2 ساله‌ به امضا برسانم اما من بهتر دیدم كه قراردادم به مدت یك سال باشد.

عضو تیم ملی والیبال كشورمان در پایان اظهار داشت: هر چند به لحاظ مالی قرارداد من با این باشگاه چندان قابل توجه نیست اما با توجه به شرایط تیم‌های والیبال ایتالیا فكر می‌كنم در ایتالیا به پیشرفت‌های بیشتری خواهم رسید.

مصطفی هاشمی طبا:

ضرورت ندارد همه مربیان ملی در المپیك حاضر باشند

رییس كمیته‌ی ملی المپیك خبر داد: تعداد مربیان تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی، همراه با سرپرست تیم اعزامی به مسابقات المپیك آتن تنها 6 نفر است.مهندس مصطفی هاشمی طبا افزود: طی مذاكره‌ای كه با فدراسیون كشتی در رابطه با نفرات اعزامی به بازی‌های المپیك داشتیم، محمدرضا طالقانی نفرات زیادی را به ما معرفی كرد، كه به علت محدودیت در اعزام، در رشته‌ی آزاد با موافقت شخص طالقانی و نظارت منصور برزگر؛ تقی اكبرنژاد، محسن كاوه و منصور برزگردر رشته آزاد و حسن بابك و بابالاریان (مربی ارمنی) در رشته‌ی فرنگی به همراه محمدرضا طالقانی، نفرات اعزامی به بازی‌های المپیك را تشكیل می‌دهند.

وی با اشاره به درخواست فدراسیون كشتی مبنی بر اعزام مربیان بیشتر به مسابقات المپیك، گفت: بر اساس ضوابط موجود در اعزام افراد به مسابقات المپیك و بر مبنای تعداد كارت‌های ارایه شده به كمیته ملی المپیك، مجبوریم تنها 6 نفر از مربیان كادر فنی تیم‌های ملی را به این مسابقات اعزام كنیم؛ چرا كه بیش از این دستمان باز نیست.

رییس كمیته ملی المپیك در ادامه پیرامون استعفای محسن فرح وشی به ایسنا، گفت: اگرچه وی یكی از با تجربه‌ترین مربیان كشتی آزاد است ولی، هیچ ضرورتی وجود ندارد هر مربی كه برای تیم ملی زحمت می‌كشد، حتما در بازی‌های المپیك حضور پیدا كند

وی در پایان اظهار كرد: فدراسیون مربیان زیادی را برای فعالیت در تیم ملی دعوت كرده است، اما، این دلیل بر اعزام تمام مربیان ملی به المپیك نیست.

سرمربی جدید ابومسلم رسما آغاز به كار كرد

مدیر عامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: اكبر میثاقیان با رای كامل هیات مدیره به سمت سرمربی تیم فوتبال ابومسلم منصوب شد.

تیمسار ملاحی در جلسه‌ی معارفه‌ی سرمربی جدید این تیم در دفتر این باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: استان خراسان با توجه به پهناوری و شرایط خاص خود در ورزش و به خصوص فوتبال باید پیشگام باشد و این امر مستلزم همت همه جانبه از سوی مطبوعات، مسوولین ورزشی و استانی می‌باشد.

وی افزود: ابومسلم باید شرایط و امكانات لازم برای رسیدن به فوتبال حرفه‌ای و اقدامات زیربنایی در این خصوص را از هم اكنون شروع كند و با یك همت ملی به سوی تشكیلات حرفه‌ای گام بردارد تا نهایتا سود آن عاید بچه‌های همین استان شود.

مدیر عامل باشگاه ابومسلم خاطرنشان كرد: توقع ما از مسوولین استان به خصوص استاندار و مدیران كل این است كه به ما در ایجاد امكانات زیرساختی كمك كنند.

ملاحی در ادامه افزود: بودجه سال گذشته باشگاه 650 میلیون تومان بوده است كه در مقام مقایسه سومین تیمی بودیم كه كمترین هزینه را برای لیگ برتر كرده بودیم كه از این مبلغ 40 درصد را باید خودمان تامین می‌كردیم و بقیه را ناجا هزینه كرده است.

وی در خاتمه افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده و اتمام قرارداد فیروز كریمی با ابومسلم و عدم تمایل وی به قطع همكاری با ابومسلم گزینه‌هایی را برای سرمربیگری ابومسلم در نظر گرفتیم كه در میان آنها اكبر میثاقیان با رای كامل هیات مدیره به این سمت منصوب شد و امیدواریم كه با این انتصاب زمینه حضور جوانان بومی در این تیم فراهم شود.

اكبر میثاقیان سرمربی جدید تیم ابومسلم خراسان نیز در این جلسه اظهار داشت: من از این كه دوباره به شهرم برگشته‌ام خوشحالم و انگیزه زیادی برای كار دارم زیرا برای جوانان همشهری خود تلاش خواهم كرد.

وی تاكید كرد: از این كه تیم بزرگی چون ابومسلم دارای شخصیت شده و در یك سیستم حرفه‌ای قرار گرفته است بسیار خرسندم و امیدوارم بتوانم در این تیم موثر واقع شوم.

میثاقیان در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر استفاده از بازیكنان بومی در ابومسلم گفت: هرگز این طور نیست كه با آمدن من جوانان خراسانی در ابومسلم فیكس بازی كنند، بنده معتقدم كه در سال اول 30 درصد از بازیكنان بومی را در تیم جایگزین كنم و اگر قرار بر ادامه‌ی همكاری باشد به ترتیب حتی تا 50 درصد به بالا هم از پتانسیل‌های خراسان استفاده خواهم كرد.

وی ادامه داد: طی صحبت‌هایی كه با مدیرعامل باشگاه داشتم قرار شده است كه ضمن تشكیل تیم دوم ابومسلم متشكل از جوانان و امید نیمی از وقت خود را صرف كشف پتانسیل‌های خراسان كنم تا در ادامه بتوانیم تیمی قویتر برای رده‌ی بزرگسالان تشكیل دهیم.

UserName