سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نماها به استقبال فیلم های جدید می روند روز سه شنبه فیلم «زهر عسل» ساخته ابراهیم شیبانی در سینما استقلال حدود 5 میلیون تومان فروخت و به این ترتیب با بالا رفتن كف فروش «زهرعسل» این فیلم توانست یك هفته دیگر به نمایش خود ادامه د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی وهنری 6تیرماه 1383

سینماها به استقبال فیلم های جدید می روند

روز سه شنبه فیلم «زهر عسل» ساخته ابراهیم شیبانی در سینما استقلال حدود 5 میلیون تومان فروخت و به این ترتیب با بالا رفتن كف فروش «زهرعسل» این فیلم توانست یك هفته دیگر به نمایش خود ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار ما، قرار بود از امروز فیلم «معادله» به جای فیلم «زهر عسل» در سینماها اكران شود اما استقبال مردم در روز سه شنبه باعث شد انجمن صنفی نمایش زمان اكران زهر عسل را در سینماهای گروه استقلال به مدت یك هفته دیگر تمدید كند. زهر عسل در 39 روز نمایش در 14 سینما حدود 130 میلیون تومان فروخته است.فیلم «جوجه اردك من» به كارگردانی امیر فیضی در هفته اول نمایش در 5 سالن سینما حدود 7 میلیون تومان فروخته است. فروش یك میلیون تومان در یك روز برای فیلمی كودكانه می تواند نویدبخش این نكته باشد كه در ایام تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان سینماها به فیلمهای مختص كودكان بیشتر نیاز دارند. فیلم «شهر زیبا» ساخته اصغر فرهادی با تمام امتیازاتی كه دارد، نتوانسته است تماشاچی چندانی را جذب خود كند. این فیلم پس از گذشت 2 هفته حدود 23 میلیون تومان فروش داشته است.فیلم «باج خور» بعد از یك ماه اكران با در اختیار داشتن 12 سالن سینما 51 میلیون تومان برای گیشه خود تأمین پول كرده است.فیلم «هم نفس» نیز در 28 روز نمایش در 18 سالن سینما در تهران حدود 78 میلیون تومان فروخته است.هدایت فیلم كه تهیه كنندگی و پخش همنفس را به عهده دارد ، فیلم «سربازهای جمعه» ساخته مسعود كیمیایی را بعد از همنفس در گروه سینمایی قدس اكران می كند. شنیده ها حاكی است، هدایت فیلم كه پخش فیلم های شركت سینمایی بُـشرا فیلم را نیز به عهده دارد ، فیلمهای «پرنده از قفس پرید» (به من نگاه كن) ساخته شهرام اسدی و «به رنگ ارغوان» به كارگردانی ابراهیم حاتمی كیا را برای نمایش پاییزی گروه سینمایی قدس در نظر گرفته است. گفتنی است، تهیه كننده فیلم «به رنگ ارغوان» از ابتدای تولید این فیلم به صورت غیرمستقیم اعلام كرد تمایلی برای شركت این فیلم در جشنواره فیلم فجر ندارد و در این صورت، «به رنگ ارغوان» دومین فیلم حاتمی كیا پس از «موج مرده» خواهد بود كه در جشنواره فیلم فجر به نمایش درنمی آید. در فیلم «به رنگ ارغوان» حمید فرخ نژاد نقش اول را بازی می كند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین