وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ایران با 7 گل سوریه را در هم كوبید در ادامه‌ مسابقات فوتبال قهرمانی جام ملت‌های غرب آسیا (سایوان كاپ 2004) تیم ملی فوتبال بزرگسالان كشورمان با 7 گل، پیروزی قاطعی را برابر تیم سوریه به دست آورد. به گزارش (ایسنا)، پس از پیرو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقات فوتبال قهرمانی سایوان كاپ

ایران با 7 گل سوریه را در هم كوبید


در ادامه‌ مسابقات فوتبال قهرمانی جام ملت‌های غرب آسیا (سایوان كاپ 2004) تیم ملی فوتبال بزرگسالان كشورمان با 7 گل، پیروزی قاطعی را برابر تیم سوریه به دست آورد.
به گزارش (ایسنا)، پس از پیروزی 3 بر صفر نیمه‌ اول این مسابقه، در نیمه‌ دوم تیم كشورمان موفق شد با 4 گل برهانی (2 گل)، كریمی و فرهاد مجیدی در پایان به پیروزی 7 بر 1 مقابل سوریه دست یابد.
در ابتدای نیمه دوم، حامد كاویانپور و علی كریمی به جای علی دایی و جواد نكونام وارد بازی شدند و در ادامه رضا عنایتی نیز جای خود را به فرهاد مجیدی داد.
تك گل سوریه به شكلی اتفاقی و در شرایطی كه كاملا بازی در اختیار ملی‌پوشان كشورمان قرار داشت به ثمر رسید كه در اصل به منزله تسكینی برای شكست 7 بر 1 این كشور بود.
در این نیمه تیم كشورمان به مراتب بازی روان‌تری را در مقایسه با نیمه نخست به نمایش گذاشت و در پایان سید مهدی رحمتی، دروازه‌بان كشورمان به عنوان بهترین بازیكن این بازی انتخاب شد و جایزه‌ 500 دلاری جام سایوان به وی اهدا شد.
در اولین بازی امروز تیم اردن 2 بر صفر لبنان را شكست داد.
جا دارد ابراز خشنودی خود را از این كه برای اولین بار این مسابقات تحت نظر و حمایت شركتی ایرانی و صنعتی برگزار میگردد را اعلام كنیم چرا كه امسال شاهد سرمایه گذاری شركت های معتبر خارجی نیستیم و این خود گامی بزرگ در فرهنگ حرفه ای و تبلیغات ورزش ماست كه الحق مسئولان برگزاری و سایوان در هر چه بهتر برگزاری این رقابتها خوب ظاهر شدند و امیدواریم با قهرمانی مقتدرانه تیم ایران در آینده شاهد كسب موفقیت های بیشتری باشیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین