سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
و دانشگاه پیام نور عازم كانادا می‌شود. سبك‌های رینگی كاراته به فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی می‌پیوندند. تیم تكواندوی دانشگاه پیام نور بامداد فردا (سه شنبه) با هدف شركت در مسابقات بین‌المللی ونكوور، تهران را به مقصد كانادا ترك می‌ك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم تكواندو دانشگاه پیام نور عازم كانادا می‌شود.

سبك‌های رینگی كاراته به فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی می‌پیوندند.

تیم تكواندوی دانشگاه پیام نور بامداد فردا (سه شنبه) با هدف شركت در مسابقات بین‌المللی ونكوور، تهران را به مقصد كانادا ترك می‌كند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سومین دوره‌ی این رقابت‌ها به مدت 3 روز و از 30 خرداد تا یكم تیر ماه برگزار خواهد شد.

مهران فرح زاده، عباس دوستی، وحید باستان وحیدی، حجت بهرامی، بابك نادری، جواد خاوری، جعفر میرزایی و مهدی نوایی شركت كنندگان اوزان هشتگانه هستند. لقمان كشاورز مسوولیت سرمربی‌گری این تیم را بر عهده دارد.

سبك‌های آزاد و 8 سبك رینگی فدراسیون كاراته تحت پوشش فدراسیون ورزش‌های رزمی قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایسنا، كاظم دورایران رییس هیات ورزش‌های رزمی استان یزد با بیان خبر فوق به ایسنا، گفت: با هدف ساماندهی مناسب این سبك‌ها، از این پس فدراسیون كاراته تنها سبك‌های ژاپنی را تحت پوشش قرار خواهد داد. این در حالی است كه سبك‌های آزادی كه تا كنون به صورت كانون فعالیت داشته‌اند نیز تحت نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی فعالیت خواهند كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین