سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گوی سبقت را در نقل و انتقالات از بقیه ربوده است. پروین تازه نفس پس از بازگشت دوباره به پرسپولیس به دنبال جذب مهره های ارزشمند برای فصل آینده است. پس از آنكه پرسپولیسی ها با نیكبخت و نوازی مذاكرات ابتدایی را انجام دادند، حالا ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نوازی و سید عباسی پرسپولیسی شدند!

پروین گوی سبقت را در نقل و انتقالات از بقیه ربوده است. پروین تازه نفس پس از بازگشت دوباره به پرسپولیس به دنبال جذب مهره های ارزشمند برای فصل آینده است. پس از آنكه پرسپولیسی ها با نیكبخت و نوازی مذاكرات ابتدایی را انجام دادند، حالا نوبت یك استقلالی دیگر است كه در فهرست پروین قرار بگیرد. این استقلالی كسی نیست به غیر از داود سیدعباسی كه قراردادش در پایان جام حذفی با آبی پوشان به پایان می رسد. داود كه این روزها حسابی از مسئولان استقلال شاكی است، مورد توجه چند تیم دیگر لیگ برتری قرار دارد اما پرسپولیس برای او لقمه چرب و نرمی است. از آنجایی كه پروین هم اعتقاد ویژه ای به داود دارد و همیشه از این بازیكن به عنوان یكی از هافبك های سرحال یاد می كند پیوستن او به پرسپولیس زیاد هم دور از انتظار نیست شنیده های ما حكایت از آن دارد كه این بازیكن تلفنی به توافقات لازم با سرخپوشان رسیده و امروز یا فردا با حضور در دفتر پروین" بله" نهایی را به پرسپولیسی ها می گوید.

پس از حضور تقریباً قطعی نوازی در پرسپولیس حالا نوبت سیدعباسی است كه با پروین و پرسپولیس قرارداد داخلی امضا كند. گفتنی است نیكبخت واحدی هم تا پایان هفته جاری به پرسپولیسی ها جواب می دهد!

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین