سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرویس خارجی تبیان : به نقل از كانالDSF آلمان: هفته گذشته پاول ندود در كشور خود بازیكن سال انتخاب شد. همگروه شدن با آلمان و هلند و لیتوانی و بخصوص نایب قهرمان جهان سبب افزایش اعتبار ما شده و باعث شده تا همه نگاهها به تیم چك ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ندود از مصاف با آلمان ها می گوید

سرویس خارجی تبیان : به نقل از كانالDSF آلمان: هفته گذشته پاول ندود در كشور خود بازیكن سال انتخاب شد. همگروه شدن با آلمان و هلند و لیتوانی و بخصوص نایب قهرمان جهان سبب افزایش اعتبار ما شده و باعث شده تا همه نگاهها به تیم چك هم باشد.

ندود از میشائیل بالاك هافبك نفوذی آلمانی الاصل تمجید كرد و وی را بازیكن تكنیكی و شوتزن و متبحر در هدزنی یاد كرد و ابراز امیدواری كرد تا بالاك در دیدار چك و آلمان در بازی حاضر نباشد چرا كه واقعاً بالاك بازیكن خطرناكی است.

ندود در ادامه افزود: آلمانیها هرگز تسلیم نمی شوند و به سختی می توان به آنها گل زد آلمانها همچون سگی جنگنده در میدان فوتبال هستند و روحیه بسیار خشن و قوی دارند.

اما ندود معتقد است كه تیم چك حریف دست و پا بسته ای نیست و امیدوار است حتی تا فینال اروپا راه پیدا كنند چرا كه وی تیم كشورش را تیمی با روحیه خیلی خوب می داند و تشنه پیروزی هستند.

وی در پایان خاطرنشان كرد: حذف ناگهانی تیم چك سبب ناراحتی و نگرانی مردم خواهد شد و مسلماً اكثر نگاهها و انتظارات از آن من خواهد بود و آنها مقصر اصلی را ندود قلمداد خواهند كرد. اما این را هم بدانید كه هدف اصلی ما جام جهانی 2006 است و بسیار امیدوار خود را برای این رویداد آماده می كنیم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین