وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پایگاه اطلاع رسانی تبیان، از ابتدای فعالیت خود مصمم به راه اندازی سایت های زبان خارجی بوده است. در بهار سال 85 سایت های ترکی استانبولی و روسی به جمع سایت های زبان خارجی اضافه شد. و اکنون خرسندیم که در طلیعه بهار 13...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز به کار سایتتبیان (زبان فرانسه)


پایگاه اطلاع رسانی تبیان، از ابتدای فعالیت خود مصمم به راه اندازی سایت های زبان خارجی بوده است. در بهار سال 85 سایت های ترکی استانبولی و روسی به جمع سایت های زبان خارجی اضافه شد. و اکنون خرسندیم که در طلیعه بهار 1386 سایت زبان فرانسه تبیان را نیز به کاربران فرانسه زبان ارائه می کنیم.

تبیان فرانسه به نشانیHTTP://FRENCH.TEBYAN.NET با منوهای تازه ها، اخبار، اسلام(فقه، فلسفه، اسلام شناسان، شهرها و کشورهای اسلامی، موزه ها و دانشگاه های کشورهای مسلمان و ...)، اهل بیت، قرآن کریم، ایران شناسی، ورزش، هنر و ادبیات، مرواریدهای خرد(حدیث هفته، سخن هفته، کلمات قصار) ازاول فروردین 86 فعالیت خود را آغازنموده است.

گفتنی است تاکنون سایت های انگلیسی،عربی،اردو،ترکی استانبولی وروسی به صورت فعال در مجموعه زبان های خارجی تبیان ارائه شده است. گفتنی است مطالب این سایت ها صرفاً برگردان سایت فارسی نمی باشد و با توجه به نیاز مخاطبان به صورت روزانه تهیه و ارائه می گردد .

امیدواریم با کمک و همراهی کاربران گرامی بتوانیم بخش زبان های خارجی را بیش از پیش توسعه دهیم وشما عزیزان هم پیشنهادها و انتقادات خود را از ما دریغ ننمایید.

سردبیر زبان های خارجی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین