تبیان، دستیار زندگی
انی وارد خیابان توانیر شد و از پله های ساختمان دفتر توانیر بالا رفت و وارد اتاق كار علی پروین شد. كاشانی یك هفته قبل به اتفاق شجاعی برهان و حسین كلانی در همین محل با پروین ملاقات و مذاكره كرده بود، به همین دلیل آمده بود تا آخ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پروین رسماً پرسپولیسی شد

عصر سه شنبه جعفر كاشانی وارد خیابان توانیر شد و از پله های ساختمان دفتر توانیر بالا رفت و وارد اتاق كار علی پروین شد. كاشانی یك هفته قبل به اتفاق شجاعی برهان و حسین كلانی در همین محل با پروین ملاقات و مذاكره كرده بود، به همین دلیل آمده بود تا آخرین حرف ها را با علی پروین بزند و بالاخره جواب" بله" را از او بگیرد. این دو همبازی سابق حدود دو ساعت با هم گپ زدند و در نهایت كاشانی جواب" بله" را گرفت، چون پس از مدتها بالاخره تلاش او نتیجه داد و علی پروین برای حضور دوباه در پرسپولیس اعلام آمادگی كرد.

در پایان جلسه كلیه مسئولیتهای فنی تیم پرسپولیس به علی پروین واگذار و درحقیقت دوباره آقای پرسپولیس شد. كاشانی سپس بلافاصله از همان جا تلفن همراه حجت الله خطیب را گرفت و به مدیرعامل جدید باشگاهش گفت:" آقا تمام شد! علی آقا به خانه اش برگشت." لحظاتی بعد كاشانی موبایل خود را در اختیار علی پروین گذاشت تا با حجت الله خطیب صحبت كند.

پروین و خطیب هر دو به یكدیگر خوشامد و برای رساندن پرسپولیس به جایگاه واقعی اش" یا علی" گفتند.

        پروین : پرسپولیس را با قدرت می سازم

سرانجام علی پروین یا علی گفت! او آمد تا پرسپولیس مدل 83 را بسازد تا این هواداران دل نگران آسوده خاطر باشند. این بار دیگر جدی است. او حكم مدیریت فنی با اختیار تام را گرفت و از چند روز دیگر به طور رسمی كارش را با پرسپولیس شروع می كند. علی پروین بعد از 353 روز دوری از پرسپولیس دیروز سرانجام بله را به هیات مدیره پرسپولیس گفت و به خانه خودش برگشت. آخرین حرفهای او را بخوانید :

عل آقا مبارك است.

ممنون، هدف من كمك به پرسپولیس است. ما باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس را قدرتمند بسازیم. پرسپولیس نام بزرگی است و این هواداران حق دارند تیم خود را همیشه قدرتمند ببینند.

از كی شروع می كنید؟

به امید خدا به زودی كار را شروع می كنیم، یك پرسپولیس مقتدر می سازیم تا مردم كیف كنند. من آماده ام تا با كمك دیگران پرسپولیس را بسازم و با كمال میل در خدمت این تیم هستم، پرسپولیس عشق ماست و این مردم همه سرمایه زندگی ما.

بازی این تیم را در جام حذفی چطور می بینید؟

من آرزو دارم پرسپولیس در اهواز موفق باشد. این بچه ها باید بروند سنگ تمام بگذارند، پرسپولیس می تواند استقلال اهواز را شكست دهد.