سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

دوره مجازی آشنایی با نجوم

دوره آمورش مجازي نجوم مقدماتي براي اولين بار در ايران به صورت رايگان ارائه مي‌گردد و شما مي‌توانيد بدون محدوديت سني و يا مدرک تحصيلي براي شرکت در اين کلاس‌ها ثبت نام نماييد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به دنیای آدم فضایی‌ها خوش آمدید (مگه وجود دارن؟!!)

دوره آمورش مجازی نجوم مقدماتی برای اولین بار در ایران به صورت رایگان ارائه می‌گردد و شما می‌توانید بدون محدودیت سنی و یا مدرک تحصیلی برای شرکت در این کلاس‌ها ثبت نام نمایید.

مباحثی که در این دوره ارائه می‌گردد شامل آشنایی با منظومه شمسی، ستارگان، کهکشان‌ها، ابزارهای رصدی و نحوه استفاده از آنها و نیز مهارت‌های رصدی و همچنین آشنایی مختصری با تاریخچه علم نجوم می‌باشد.

این دوره‌ بر مبنای آموزش تعاملی پایه ریزی شده که در آن علاوه بر خواندن متن درس‌ها، با انجام فعالیت‌های عملیِ تحت وب به صورت عمیق با مباحث آشنا می‌شوید و نیز مانند دنیای حقیقی تکالیف و آزمون‌هایی برای شما در نظر گرفته شده است.

با شرکت در تمامی جلسات و پس از پایان دوره سطح معلومات نجومی‌ شما به حد قابل قبولی می‌رسد و می‌توانید با تماشای آسمان در شب غرق زیبایی‌های این طبیعت بی‌کران شوید.

ان شاء الله در نظر داریم که در دوره‌های بعدی به صورت تخصصی‌تر بر روی مسائل کار کنیم و لذا برای شرکت در دوره‌های پیشرفته گذراندن دوره نجوم مقدماتی ضروری می‌باشد.

با ما به کهکشان‌ها سفر خواهید کرد.

 

دوره مجازی آشنایی با نجوم

 

بازگشت به صفحه دوره های مجازی

ثبت نام در دوره

x