وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ور خدایی در جام لایپزیك : مجید را ببرند المپیك ، بهشان می گویم ! جام اوماخانف نزدیك است و فریدون قنبری دوباره شروع كرده به اعتراض . شاید هم حق با او باشد . می گوید : مصدومم، نمی توانم . اما این اعتراض های او بیشتر بوی تهدید...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فریدون قنبری در اعتراض به حضور خدایی در جام لایپزیك :

مجید را ببرند المپیك ، بهشان می گویم !

جام اوماخانف نزدیك است و فریدون قنبری دوباره شروع كرده به اعتراض . شاید هم حق با او باشد . می گوید : مصدومم، نمی توانم . اما این اعتراض های او بیشتر بوی تهدید می دهد : بگذارید مجید را ببرند المپیك ... فریدون برخلاف بقیه كه می گویند فدراسیون در نظر دارد امیررضا خادم را به المپیك ببرد ، مجید خدایی را عزیز كرده فدراسیون می داند .

آقای قنبری باز هم كه شلوغ كردید و نمی خواهید به جام اوماخانف بروید؟

چه شلوغی ؟ ! بد می گویم ؟ سهمیه المپیك را گرفته ام ، قهرمان آسیا شده ام ، حالا می خواهند من را ببرند به جام اوماخانف قصابی كنند ، بعد بگویند خوب كشتی نگرفتی ، برو دنبال كارت! فدراسیون معلوم است كه دنبال چه می گردد. من و پژمان و آقای خادم برویم اوماخانف بعد یك نفر دیگر برود به جام لایپزیك . این درست است ؟

منظورتان این است كه فدراسیون می خواهد مجید خدایی را به المپیك ببرد؟

من نمی دانم . حالا هم كاری ندارم اما اگر او را ببرند ، خودشان می دانند كه چه كارشان می كنم .

خیلی بد تهدید می كنید؟

نه ، تهدید نمی كنم . هیچ كاری هم نمی كنم اما اگر مجید را ببرند آتن ، بهشان می گویم . حرف من این است كه بین من و پژمان و خدایی در ایران كشتی بگذارند ، نفر اول ما با خادم كشتی بگیرد. خادم قهرمان ساساری شده ، خیلی خوب كشتی گرفته.

 شما چرا از خادم حمایت می كنید ؟

نه ، حمایت نمی كنم . من حقیقت را می گویم . او در84 كیلویی ها بهتر از آن دو نفر دیگر است .

به آقای برزگر هم اعتراض كرده اید ؟

من اعتراضی ندارم . من فقط می گویم چرا می خواهند مجید را به به لایپزیك بفرستند آنجا نفر هفتم ایران هم برود، قهرمان می شود اما ما سه نفر باید برویم در اوما خانف تیكه و پاره شویم .

اما خب ، می گویید كه در جام اوماخانف كشتی نمی گیرید؟

من مصدوم هستم . هنوز خوب نشده ام . داروی چرك خشك كن می خورم . دنده ام خوب نشده ، جرات نمی كنم در خاك بنشینم ، من سر پا تمرین می كنم . من چطور می توانم بروم كشتی بگیرم. پارسال عضو تیم ملی بودم به خاطر هیچ و پوچ خطم زدند ، امسال كه در تیم هم نیستم ، خیلی راحت حذفم می كنند. بگذارید این كار را بكنند اما آنها بدانند كه من مجید را چهار بار شكست دادم و پژمان را دو بار . در جام تختی من از آنها شكست خوردم ، بزرگش كردند اما نگفتند كه در اسلواكی بهترین كشتی را گرفت و بدنش خالی كرده بود و به خاطر همین از مجید باخت .

حالا می خواهید چه كار كنید ؟

نمی دانم . فقط قول می دهم اگر روز پنج تیر ماه مسابقه داخلی بگذارند ، هم پژمان را می برم ، هم مجید را . كری نمی خوانم ، قول می دهم .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین