سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فرهاد كاظمی تصمیم خود را برای جدایی از تیم سپاهان گرفته و دیگر قصد ندارد در اصفهان بماند. او پیشنهادات خوبی از چند باشگاه از جمله فولاد خوزستان، استقلال اهواز، پاس تهران، پرسپولیس، پگاه گیلان، سایپا و ... دارد اما از قرار م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احتمال حضور كاظمی در پاس یا پرسپولیس

فرهاد كاظمی تصمیم خود را برای جدایی از تیم سپاهان گرفته و دیگر قصد ندارد در اصفهان بماند. او پیشنهادات خوبی از چند باشگاه از جمله فولاد خوزستان، استقلال اهواز، پاس تهران، پرسپولیس، پگاه گیلان، سایپا و ... دارد اما از قرار معلوم دو پیشنهاد بدجوری فرهادخان را وسوسه كرده است و آن تیم های پاس و پرسپولیس هستند كه بسیار حرفه ای با این مربی موفق و متفكر وارد مذاكره محرمانه شده اند.

در این میان اشتیاق باشگاه پاس بیشتر است چرا كه پاسی ها مجید جلالی را از دست رفته می بینند! از طرفی یكی از اعضای پرنفئذ هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هم با فرهاد كاظمی باب مذاكره را گشوده اما از آنجایی كه پرسپولیس فعلاً صاحبان بسیاری دارد، مربی عاقلی نظیر كاظمی قطعاً بی گدار به آب نخواهد زد. دیشب حتی شنیدیم پاسی ها موفق شده اند با كاظمی قرار داد ببندند اما ما هم مثل شما این خبر را باور نمی كنیم، البته آقا فرهاد پریشب به تهران آمده و همین باعث شده بعضی ها با او وارد مذاكره شوند حتی به صورت تلفنی!

        

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین