تبیان، دستیار زندگی
دارنده 6 مدال کشتی آزاد جهان و المپیک گفت : اگر فدراسیون کشتی برای حضور من در تیم ........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حیدری: بخواهند برمی گردم

علیر ضا حیدری

دارنده 6 مدال کشتی آزاد جهان و المپیک گفت : اگر فدراسیون کشتی برای حضور من در تیم ملی و شرکت در بازیهای المپیک 2008 پکن درخواست کند ، به تیم ملی باز می گردم.

علیرضا حیدری روز چهارشنبه درگفتگو با ایرنا تصریح کرد : هیچ گاه نگفته ام اگر فدراسیون کشتی از من درخواست کند در بازیهای المپیک پکن حضور پیدا نخواهم کرد ولی گفته ام که نحوه بازگشت من به تیم ملی اهمیت زیادی برایم دارد.

وی ادامه داد: معتقدم برای حضور من دربازیهای المپیک پکن فدراسیون کشتی می تواند از خود علاقه نشان دهد ،تا من هم بر حسب وظیفه دین خود را به ورزش اول مملکت ادا کنم .

کاپیتان پیشین تیم ملی کشتی کشورمان افزود: بازیهای المپیک با رقابتهای جهانی و آسیایی تفاوت زیادی دارد و کشتی گیرانی می توانند دراین اوردگاه به افتخار دست پیدا کنند که از نظر فنی و تجربه چهره قابل قبولی دربین بهترین های کشتی جهان برخوردار باشند.

وی خاطرنشان کرد: من همیشه عاشق کشتی بوده ام و برای موفقیت این رشته ورزشی درمیادین معتبر بین المللی از خود مایه می گذارم .

نفر سوم بازیهای المپیک 2004 آتن درپایان گفت: جایگاه من دربین ملت ایران کاملا مشهود و محفوظ است و فدراسیون کشتی برای حفظ آن می تواند در این رابطه بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران امروز ابراز علاقه کرده بود که علیرضا حیدری از سوی فدراسیون کشتی به اردو دعوت شود. محمد طلایی گفته بود که حضور حیدری باعث ایجاد رقابت و انگیزه در بین نمایندگان ایران جهت اعزام به المپیک در وزن 96 کیلوگرم بشود.