تبیان، دستیار زندگی
مدیر سابق حوزه علمیه گفت: به دست اندرکاران هفته‌نامه شهروند نسبت به انعکاس نامناسب مصاحبه‌ای که با این جانب داشته‌اند، تذکر داده ام.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دبیر دوم شورای عالی حوزه

تضعیف دولت را به هیچ وجه جایز نمی دانم

بوشهری

مدیر سابق حوزه علمیه گفت: به دست اندرکاران هفته‌نامه شهروند نسبت به انعکاس نامناسب مصاحبه‌ای که با این جانب داشته‌اند، تذکر داده ام.

حجت الاسلام  حسینی‌بوشهری، دبیر دوم شورای عالی حوزه علمیه قم، در گفتگو با فارس افزود: نباید از دل یک مصاحبه سه ساعته تیتری انتخاب شود که به هیچ وجه نظر واقعی مصاحبه شونده نبوده و با روح کلی مصاحبه سازگار نیست.

وی با تأکید بر این که تیتر انتخاب شده توسط این هفته‌نامه به هیچ وجه با روح کلی مصاحبه همخوانی ندارد، اظهار داشت: تضعیف دولت نهم را به هیچ وجه جایز نمی‌دانم و این را در متن مصاحبه با این هفته‌نامه هم به صراحت گفته‌ام.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: در شرایطی که دولت نهم مورد تأیید مقام معظم رهبری است و با این همه تهدید درونی و بیرونی دست و پنجه نرم می‌کند و نسبت به مسائل دینی و حوزه‌های علمیه بسیار مثبت عمل کرده است، نمی‌تواند و نباید تضعیف شود؛ چرا که همه ما پیرو مقام معظم رهبری هستیم و ایشان دولت را تأیید کرده‌اند.

حجت الاسلام  حسینی‌بوشهری با اشاره به این که بازتاب این گونه اخبار و افکار سبب دلسردی دولت خدمتگزار می‌شود، گفت: دولت نهم برخاسته از نظام اسلامی است و اگر مراجع و علما نقدی هم به برخی مسائل داشته باشند، نباید توسط رسانه‌ها برای تضعیف دولت مورد استفاده قرار گیرد.