تبیان، دستیار زندگی
ون مقدمه بخوانید گزارش تمرین یكشنبه بعدازظهر تیم ملی را كه از ساعت 30/17 شروع شد. چقدر ترسیدیم! اشتباه نكنید این بار به خاطر زلزله نترسیدیم بلكه وقتی چندین بازیكن مصدوم كه همگی لنگ لنگان وارد زمین كمپ تیم های ملی شدند را دیدی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

میرزاپور" الكی الكی" مصدوم شد!

بدون مقدمه بخوانید گزارش تمرین یكشنبه بعدازظهر تیم ملی را كه از ساعت 30/17 شروع شد.

چقدر ترسیدیم!

اشتباه نكنید این بار به خاطر زلزله نترسیدیم بلكه وقتی چندین بازیكن مصدوم كه همگی لنگ لنگان وارد زمین كمپ تیم های ملی شدند را دیدیم از عاقبت تیم ملی وحشت كردیم. جلال كاملی مفرد، حسین كعبی، علی بداوی، جوادنكونام و آرش برهانی 5 بازیكنی بودند كه به محض ورود به زمین، مشغول درمان شدند و چند دقیقه روی عضو مصدوم خود پماد مالیدند تا آماده تمرین شوند.

آقا وسط و تمرینات سبك نیكبخت

طبق معمول حركات كششی زیرنظر حسین فركی، آغازگر تمرینات بود. پس از آن هم، بازی آقاوسط در دو گروه انجام شد كه در این قسمت برهانی فقط نرم در كنار زمین می دوید و علیرضا نیكبخت هم زیرنظر ساعدی فیزیوتراپ تیم ملی تمرینات سبك انجام می داد.

برانكو بخواهد، نیكبخت می رسد!

دكتر خانلری، راجع به آخرین وضعیت نیكبخت به خبرنگار90 گفت: كشاله ران پای راست علیرضا، پاره شده و در حالت عادی، دو هفته زمان می برد تا بهبودی كامل اش حاصل شود اما اگر برانكو تشخیص دهد كه نیكبخت باید به بازی با اردن برسد ما با درمان فشرده این كار را انجام می دهیم چرا كه وضعیت جسمانی نیكبخت این اجازه را به ما می دهد.

الوصلی ها غایبان تمرین صبح

این را هم اضافه كنیم تنها غایبان تمرین صبح، نیكبخت و مجیدی بودند ولی در تمرین عصرگاهی، هر دو در كنار بقیه ملی پوشان تمرین كردند.

برهانی در 4 تیم بازی كرد!

نوبت می رسد به تمرینات سرعتی و عبور از موانع، پس از آن هم بازیكان به 4 گروه 5 نفره تقسیم شدند كه در هر گروه نیز یك دروازه بان حضور داشت. فوتبال تحت فشار در یك سوم زمین، در این قسمت انجام شد و هر تیمی كه 2 گل می زد باید به عنوان تیم برنده از زمین خارج می شد! بله، اشتباه نخواندید این بازیها، به صورت " بازنده به جا" برگزار شد! نكته جالب دیگر این بازیها، حضور همزمان " آرش برهانی" در تیم های مختلف بود چرا كه او به تیم مهاجم اضافه می شد.

چه راحت مصدوم شد" میرزاپور"!

نیكبخت: ابی اون توپ رو پاس بده! میرزاپور هم وقتی می خواهد به توپ ضربه بزند زانوی پای راست او مصدوم شد. به همین سادگی ممكن است میرزاپور از بازی مقابل اردن محروم شود! البته او از امروز باید تا 4، 5 روز فقط سبك تمرین كند تا پزشكان نظرنهایی خود را اعلام كنند.

فوتبال با یك دروازه!

تمرینات متنوع تیم ملی با فوتبال روی یك دروازه ادامه می یابد. دو تیم سورمه ای و نارنجی كه اولی فقط وظیفه دفاع كردن دارد و تیم نارنجی قصد گلزنی، با 10 نفر مقابل هم قرار گرفتند و یك دروازه بان هم باید به تیم سورمه ای كمك می كرد تا گلی به ثمر نرسد. پس از 20 دقیقه از این بازی كه در نصف زمین انجام شد، تیم سورمه ای دو گل توسط" عنایتی" و " بداوی" به ثمر رساند.

عكس یادگاری حامد و فرهاد

اگر چه هم حامد كاویانپور و هم فرهاد مجیدی معتقد بودند هیچ مشكلی با یكدیگر ندارند و اصلاً قهر نكرده اند كه نیاز به آشتی دادنشان باشد، اما علی كاوه عكاس قدیمی روزنامه 90 این دو نفر را كنار هم قرار داد و از آنها خواست كه برای آن كه كسی دیگر پشت سرشان حرف نزند، لبخند بزنند و عكس یادگاری بگیرند. با این عكس یادگاری حامد و فرهاد به شایعات پایان دادند.